Fly & Go Mongibello Ibiza
Logies en ontbijt
-
Hotel


- Inclusief huurauto
- Only adult: minimale leeftijd 11 jaar
- Klassieke Italiaanse stijl
- Aan het strand
- Uitzicht op zee
9,7
Uitmuntend
3 beoordelingen
va
732
p.p.
*incl. alle verplichte kosten
Autohuur Categorie A
Toyota Aygo of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie B
Nissan Micra of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C
Renault Clio of gelijkwaardig.
Jouw huurauto is inclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver)
- P.A.I. verzekering (Personal Accident Insurance)
- Verzekering Ongevallen Inzittenden
- Diefstalverzekering
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Lokale belastingen
- 22% belasting
- 24/7 Wegenservice vanuit verhuurder
Je huurauto is exclusief:
- Afkoop eigen risico (S.C.D.W.)*
- Diefstal beveiling
- Schade bescherming
- Glasbodem (+ bodemplaat) -roof
- Voor- en achterlichtverzekering
- Babyzitje/Kinderzitje
- Navigatie
- Extra Bestuurder
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een definitieve boeking voor de huur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofdboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofdbestuurder moet staan. Voor deze bestemming is een fysieke creditcard verplicht! Met een pre-paid of een virtuele creditcard krijg je de huurauto NIET mee. Bovendien valt het afkopen van het eigen risico NIET onder de verzekeringen die bij boeking inbegrepen zijn. Dit moet altijd ter plaatse nog afgekocht worden.
- Je diefstalverzekering is inclusief zolang je in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kun je ter plaatse afsluiten en betalen.
- *) Het eigen risico bedraagt € 900, - voor categorie A, B en C. Afkoop eigen risico (S.C.D.W.) bedraagt € 13,- per dag voor categorie A, B en C. Afkoop eigen risico is exclusief ruit-, band- en koplampverzekering. Dit is niet afkoopbaar).
- Credit card is verplicht (American Express en Diners Club worden niet geaccepteerd)
- Minimum leeftijd is 21 jaar met 3 jaar rijervaring. Maximum leeftijd is 75 jaar.
- Jonge bestuurderstoeslag (21-25 jaar): € 8, - per dag (per bestuurder) en kunnen alleen categorie A boeken. Jonge bestuurders kunnen het eigen risico niet afkopen.
- Babyzitje: €6 per dag, beschikbaarheid op aanvraag.
- Kinderzitje: €6 per dag, beschikbaarheid op aanvraag.
- Navigatie: €6 per dag, beschikbaarheid op aanvraag.
- Extra bestuurder: € 4,- per dag per bestuurder.
- Airco: alle huurauto’s zijn voorzien van airconditioning.
- Je levert de huurauto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- Pick up/drop off:
Op de luchthaven. Een pick up/drop off van de huurauto bij de accommodatie gaat op aanvraag via ons Contact Center. - LET OP: na aankomst op de luchthaven word je verwacht door de reisleiding. Zij kunnen je de juiste weg wijzen voor het ophalen van de huurauto.
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de huurauto. Dit betekent dat de huurauto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Bovendien kan het voorkomen dat ter plaatse andere tarieven worden gehanteerd. Corendon heeft geen invloed op eventuele extra kosten bij verlate teruggave en/of het hanteren van eventuele andere tarieven ter plaatse.
- Voor het ophalen/inleveren van de huurauto buiten kantooruren (22.30-03.00 en 6.00-8.30) wordt een toeslag berekend van € 35,-.
- Getoonde beelden van diverse categorie huurauto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de huurauto's enigszins afwijken van de beelden.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Mongibello Ibiza
Totale score
Gebaseerd op:
3 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Martinus Descendre
Nederland
Met partner
,
Over Santa Eulalia:
Perfect mooi land. Leuke mensen mooi groen
Zeer goed
Over Fly & Go Mongibello Ibiza:
Heel goed ontzettend goed en goede service perfect Hotel
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Erik Mous
Nederland
Met partner
,
Over Santa Eulalia:
Santa Eulalia is een rustige badplaats met een leuke boulevard met gezellige restaurantjes. Vanuit daar met onze huurauto de rest van het eiland kunnen ontdekken. Restaurant Steps is een aanrader voor wie van Italiaans eten houdt.
Over Fly & Go Mongibello Ibiza:
Wat een prachtig en stijlvol hotel. Het “dolce vita thema” is consequent doorgevoerd en zorgt voor een fijne relaxte sfeer. Personeel is vriendelijk, behulpzaam en gepast. Ontbijt ie uitgebreid en heerlijk. Iedere dag genoten van een heerlijk omeletje naar keuze. Ook het eten van de kaart (geserveerd op je ligstoel bij het zwembad) was erg lekker.Wij komen zeker terug!
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9