Sunset Bungalows Kendwa
- Beste locatie voor een spectaculaire zonsondergang
- Omringd door wuivende palmen
- Voor koppels, vrienden, of families
- Restaurant-op-het-strand
- Hangmatten in de schaduw van palmbomen
Direct naar:
Ligging: Sunset Kendwa Beach Hotel
- Westzijde van het eiland
- Aan een wit zandstrand
- Op ca. 2 km van Nungwi
Faciliteiten
- 91 kamers verdeeld over 13 gebouwen
- In 2021 gerenoveerd
- 24-uursreceptie
- Baggageruimte
- Tuin
- Lobby
- Gratis Wifi in de openbare ruimtes
- Kapsalon*
- Wasservice*
- Doktersservice*
- Privé parkeerterrein
*Tegen betaling
Restaurants & bars
- Restaurant met uitzicht over de oceaan
- Bar/sisha lounge
Hotelkamers
- Appartement (1-4 personen)
- Ca. 35 m²
- Aparte slaapkamer
- Telefoon*
- Airconditioning
- Minibar
- Koelkast
- Kluisje
- Douche
- Toilet
- Föhn
- Balkon of terras met zitje
- Tuinzicht
- De voordeelkamer is het appartement met een gunstiger tarief en kan afwijken in faciliteiten en ligging
*Tegen betaling
- Binnentuinkamer (1-3 personen)
- Ca. 35 m²
- Balkon of terras met zitje
- Uitzicht de 'Medina'-stijl binnentuin/binnenplaats
- Dezelfde faciliteiten als het appartement
- Deluxe strandbungalow (1-3 personen)
- Ca. 30 m²
- Balkon of terras met zitje
- Strandzicht
- Dezelfde faciliteiten als het appartement
Sport & Ontspanning
- Yoga (afhankelijk van het aantal deelnemers)*
- Beachvolleybal
- Darts
- Tafelvoetbal
- Duikschool en watersporten aan het strand*
- Entertainmentshow (2x per week)
*Tegen betaling
Kinderfaciliteiten
- Speeltuintje
- Babybedjes op aanvraag en op basis van beschikbaarheid
Zwembaden & Strand
- Zwembad
- Zonneterras
- Ligbedden, matrasje, parasols
- Badhanddoekenservice
Verzorging Winter: Sunset Kendwa Beach Hotel
- Verblijf op basis van Logies en Ontbijt: Ontbijt in buffetvorm (07.30-09.30 uur)
- Tegen een meerprijs verblijf je op basis van Halfpension +*: Ontbijt (07.30-09.30 uur) en diner* (18.30-22.30 uur)
- Tegen een meerprijs verblijf je op basis van Volpension +*: Ontbijt (07.30-09.30 uur), lunch* (12.00-17.00 uur) en diner* (18.30-22.30 uur)
*Inbegrepen gerechten + 2 verse sappen of 2 fridranken of 3 grote flessen water of 2 glazen bier of 2 glazen wijn.
*A-la-cartevorm als er minder dan 25 gasten verblijven, buffetvorm bij 25 (of meer) verblijvende gasten.
Belangrijke informatie over je heen- en terugreis
Aangezien Zanzibar een tijdsverschil kent met Nederland, vind je hieronder een voorbeeld van een heen- en terugreis.Bijvoorbeeld:
Heenreis: je vertrekt op maandag 21 maart en komt aan op Zanzibar op dinsdag 22 maart. Een gedeelte van de nacht breng je door in het vliegtuig. Je checkt in op dinsdag 22 maart voor de eerste nacht van maandag op dinsdag. Terugreis: je checkt uit in je accommodatie op maandag 27 maart en vliegt op dinsdag 28 maart terug naar Nederland waar je dezelfde dag nog landt.Je boekt in dit geval een 9-daagse reis, bestaande uit 7 nachten in je accommodatie op Zanzibar en 1 (gedeeltelijke) overnachting in het vliegtuig.
Maatregelen gezondheid & veiligheid hotels
Om je zo veilig mogelijk te kunnen ontvangen moeten alle hotels zich aan strikte regels en voorgeschreven hygiënemaatregelen houden. Deze maatregelen komen veelal voort uit regelgeving vanuit de lokale overheid. Denk hierbij bijvoorbeeld aan extra grondige schoonmaak van de kamers en openbare ruimtes, het aanbod van voldoende desinfectiepunten en het afstand houden in de publieke ruimtes van het hotel. Ook kan het gebeuren dat tijdens je verblijf niet alle faciliteiten (bijv. binnenzwembad of sauna) van het hotel geopend zijn en binnenactiviteiten (bijv. miniclub) naar buiten verplaatst worden.
Let op: bij alle hotels op Zanzibar wordt infrastructuurbelasting in rekening gebracht. Deze belasting bedraagt $1,- p.p.p.n. en moet ter plaatse aan het hotel worden betaald.