Sidemarin Kirman Premium
Ultra All Inclusive
-
Hotel


- Direct aan het strand
- Zwembad met glijbanen
- 4 à-la-carterestaurants
8,9
Aanrader
68 beoordelingen
va
793
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Sidemarin Kirman Premium
Totale score
Gebaseerd op:
68 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Adriaan Beekman
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Kumkoy:
Je zit eigenlijk in Kumkoy, een kilometer of 5 vanaf Side. Oud Side is goed bereikbaar met dolmus. (€1 pp) en zeker aan te raden. Zelf hebben we auto gehuurd voor paar dagen. Dan is Kursunlu en kuprulu nationaal park echt aan te raden. Zeer mooi, en bereikbaar binnen uurtje rijden. We hebben ook Manavgat markt bezocht. TersVilla is zeker met kinderen ook heel leuk. Reken niet meer dan uurtje, maar een op- z’n kophuis is erg leuk zeker ook voor foto’s.
Over Sidemarin Kirman Premium:
Een heerlijk hotel met zeer vriendelijk personeel. Je wordt echt verwend. Het is schoon, mooi opgezet en er is veel te doen. (Zwembaden, sauna, tennisbaan, beachvolleybal, pier op strand, allerlei activiteiten). Wij hadden familiekamer en die is echt perfect. Klein nadeel is dat hotel toch wel even van strand afzit (stukje wandelen) en slechte WiFi. Al kun je dit ook als voordeel zien om even helemaal weg te zijn. Eten was van goede kwaliteit en gevarieerd. Wel massaal.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Kumkoy:
In de omgeving van het hotel was weinig te zien, voor €1.00 zijn we met de Dolmus naar Side geweest, een echte aanrader. Het strand was niet mooi, veel stenen in de zee.
Over Sidemarin Kirman Premium:
Het hotel is zeer mooi, met goede service en lekker eten. Ik vond het storend dat er s'avonds keiharde muziek klonk. Ons balkon lag op dezelfde hoogte als een terras op hoogte van de lobby, hierdoor weinig privacy. Jammer dat een ligbad ontbreekt. De bedden waren voortreffelijk.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Louwe Nieuwenhuis
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Kumkoy:
Ligging aan het strand, mooie omgeving en Side is een mooie plaats om te bezoeken.
Over Sidemarin Kirman Premium:
Hotel is heel mooi, ruime kamers, vriendelijk personeel, heel goed eten.
- Algemene indruk 10
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 10
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9