The Ibiza TwIIns
Logies en ontbijt
-
Hotel
- Wow, in 2020 compleet gerenoveerd
- Centraal gelegen nabij het strand
- Luxe Spa Center
- Buffet- en à-la-carterestaurants
- Ook mogelijk o.b.v. Halfpension en All Inclusive
8,8
Aanrader
23 beoordelingen
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in The Ibiza TwIIns
Totale score
Gebaseerd op:
23 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Alleen
,
Over Playa d'en Bossa:
Goede locatie, vanuit hier is van alles op t eiland gemakkelijk bereikbaar. Leuke restaurantjes vlakbij, naast t strand van playa den bossa, watertaxi naar t centrum en de boot naar Formentera voor de deur.
Over The Ibiza TwIIns:
Groot en schoon hotel, hoewel ik t in t begin te massaal vond, ben ik t hotel zeer gaan waarderen, ze doen erg hun best om het de gasten naar de zin te maken. Ik heb hier 3wk verbleven, het is n prima uitvalsbasis, en alleen maar liefde voor t personeel en animatieteam!
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Playa d'en Bossa:
Playa d'en Bossa was een fijne omgeving om te verblijven. Van daaruit kun je makkelijk met een auto gaan verkennen.
Over The Ibiza TwIIns:
Het was een prachtig en ruim hotel met veel mogelijkheden. De spa ligt een gebouw verder waar ook veel mogelijkheden zijn voor wellness en sport. De service was heel goed, er werd goed gecontroleerd en verzorgd.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8