Fly & Go Parasasa Hotel
Logies
-
Hotel

- Inclusief huurauto
- Zwembad met zonneterras om heerlijk te ontspannen
- Prachtig zandstrand op loopafstand
- À-la-carterestaurant en gezellige bar voor elke dag iets lekkers
- Unieke ervaring dankzij het leerhotelconcept met gastvrije studenten en medewerkers
9,0
Uitstekend
3 beoordelingen
va
905
p.p.
Autohuur Categorie A (handgeschakeld of automatisch, afhankelijk van beschikbaarheid)
Suzuki Alto of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie B (automatisch)
Kia Picanto of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C (automatisch)
Hyundai I10 of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie D (automatisch)
Kia Rio of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie E (automatisch)
Suzuki Jimney Hardtop of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie F (automatisch)
Suzuki Vitara of gelijkwaardig.
Uw huurauto is inclusief:
- C.D.W. (Collision Damage Waiver) met een minimaal eigen risico van USD 400
- TP (Theft Protection) met een minimaal eigen risico van USD 400
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Toeslag voor het ophalen en inleveren van de huurauto op de luchthaven
- Veiligheidstoeslag (security charge) $ 2,86.
- Eerste bestuurder (tussen de 26 en 69 jaar)
- Lokale belastingen
Uw huurauto is exclusief:
- Verlagen eigen risico (FIP Charge)*
- P.A.I. verzekering USD 5 per dag (Persoonlijke Ongevallenverzekering)**
- Toeslag jonge bestuurders (23-25 jaar en 70 jaar en ouder)
- Extra tweede bestuurders
- Kinderzitje
- Banden- en ruitverzekering is $3,00 exclusief 9% belasting per dag
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een definitieve boeking voor de huur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofdboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofdbestuurder moet staan. Voor deze bestemming is een fysieke creditcard verplicht! Met een pre-paid of een virtuele creditcard krijg je de huurauto NIET mee. Bovendien valt het afkopen van het eigen risico NIET onder de verzekeringen die bij boeking inbegrepen zijn. Dit moet altijd ter plaatse nog afgekocht worden.
- Uw diefstalverzekering is inclusief zolang u in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kunt u ter plaatste afsluiten en betalen (genoemde tarieven zijn exclusief lokale belastingen).
- *) Het eigen risico bedraagt $ 500, - voor categorie A, B, C, D, E en F: in de prijs is de C.D.W. (Collision Damage Waiver/All Risk Dekking) inbegrepen. Het eigen risico kunt u verlagen van $ 500, - naar $ 100, - met een FIP Charge van $ 15, - per dag (exclusief lokale belastingen). Deze FIP Charge kan niet vooraf worden geboekt en betaald en zal lokaal aan de balie dienen te worden getekend en betaald. Het verlagen van het eigen risico d.m.v. de FIP charge is niet mogelijk bij underage bestuurders van 23-25 jaar.
- Een creditcard (Eurocard/Mastercard en Visa Card) op naam van de hoofdbestuurder als borg is verplicht. Prepaid creditcards (debit cards), creditcards van American Express, bankpassen, cheques en cash en een creditcard op telefoon (bijv. in Apple Wallet) worden NIET als borg geaccepteerd.
- Let op: u dient de pincode van de creditcard in te voeren zodat de borg kan worden gereserveerd.
- **) P.A.I. verzekering (Persoonlijke Ongevallenverzekering): $ 5, - per dag. Een persoonlijke ongevallenverzekering wordt in de meeste gevallen gedekt door uw reisverzekering.
- Banden- en ruitverzekering is $3,00 exclusief 9% belasting per dag.
- Minimum leeftijd van de bestuurder is 26 jaar. Voor bestuurders van 23-25 jaar oud en vanaf 70 jaar en ouder (ook als medebestuurder) geldt er een toeslag: $ 5, - per dag (per bestuurder).
- U dient minimaal een jaar in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs. Alle internationale rijbewijzen worden geaccepteerd.
- Extra bestuurders (max. 1): $ 5, - per persoon per dag.
- Kinderzitje: te huur: $ 5, - per dag (per kinderzitje).
- Navigatie: de huurauto’s zijn niet voorzien van een navigatiesysteem. Dit wordt ook niet aangeboden door de autoverhuurmaatschappij.
- Airco: alle huurauto's zijn voorzien van airconditioning.
- Let op: u dient een uitgeprint autoverhuur voucher te kunnen overhandigen. Het is daarom belangrijk uw autoverhuur voucher voorafgaand aan uw reis minimaal 1x uit te printen.
- U levert de huurauto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- Pick up & Drop off point: op de luchthaven. Bij de accommodatie is niet mogelijk:
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de huurauto. Dit betekent dat de huurauto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
- Getoonde beelden van diverse categorie huurauto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de huurauto's enigszins afwijken van de beelden.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Parasasa Hotel
Totale score
Gebaseerd op:
3 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Karin Goumans
Nederland
Met partner
,
Curaçao, zon zee en relaxen. Alles goed bereikbaar, relaxte sfeer, lekker eten, Vriendelijke mensen waar je maar kijkt
Over Fly & Go Parasasa Hotel:
Nieuw hotel met nieuwe kamers, (wij waren de eerste gebruikers van onze kamer) niet superdeluxe maar wordt goed schoon gehouden. Hotel waar jonge mensen worden opgeleid. Heel vriendelijk, behulpzaam en niets was teveel. Wanneer je geen behoefte hebt aan gouden kranen, geen diva neigingen maar gewoon lekker wilt relaxen in de lokale sfeer is dit meer dan een aanrader! Zwembad is prima. Voor de stappentellers is Mondi beachclub een prima optie, leuke wandeling langs de kust zonder verkeer. En je krijgt daar gratis een bedje als Corendonboeker.
- Algemene indruk 10
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 7
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Mooie bestemming. Het hotel ligt centraal. Je zit veelal tussen de locals.
Over Fly & Go Parasasa Hotel:
Parasasa hotel heeft prachtige kamers, klein zwembad maar je steekt de straat over en je bent in de zee. Niet echt een strand om te liggen, maar helder water om te zwemmen.
Eten is goed, maar kaart is klein. Je hebt een auto nodig om het eiland te verkennen. Het is een leer hotel, maar het is leuk om te zien hoe studenten hun best doen om je een fijne vakantie te geven. Soms moet je een beetje geduld hebben, maar dit vonden wij geen enkel probleem. Wij komen zeker nog een keertje terug!
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 9
Sijmen Loonen
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Heel erg gave plek, mooi strand in de buurt (Pirat Bay) en lekker dicht bij Willemstad. Je moet wel een auto huren om alle mooie plekjes van Curaçao te zien.
Over Fly & Go Parasasa Hotel:
Prijs/kwaliteit helemaal prima. Kamers schoon en badkamer prima. Accommodatie mag wel wat opgeknapt/gemoderniseerd worden maar voor een 3-sterren helemaal prima. Lekker zwembadje, je loopt zo de zee in en met de auto kun je naar de mooiere plekken van het eiland. Eten & drinken goed.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 9