Suncity Hotel & Beach Club
- Ca. 150 meter van het centrum van Ölüdeniz
- Miniclub voor kinderen
- Ontspannen in het Spa Center
Ligging: Suncity Hotel & Beach Club nabij Fethiye
Het strand en het centrum van Ölüdeniz zijn gelegen op ca. 150 meter. Hier vind je leuke winkeltjes en restaurantjes. Het centrum van Fethiye ligt op ca. 12 kilometer.
Faciliteiten: Suncity Hotel & Beach Club
Het 4-sterren Suncity Hotel & Beach Club beschikt over 239 kamers verdeeld over 14 blokken, gelegen op een terrein van maar liefst 20.000m2. In de tuin ligt een relaxpool, een animatiebad en een kinderbad omringd door een zonneterras met gratis ligbedden en parasols. Het hotel biedt een gratis handdoekenservice. Op het strand kun je ook gratis gebruikmaken van de ligbedden en parasols. Voor heerlijke gerechten kun je terecht in het buffetrestaurant met binnen- en buiten zitgedeelte en voor de lekkere trek is er een snackbar. Je drankjes kun je nuttigen bij de diverse bars. Verder biedt het hotel tegen betaling een kapsalon, een wasservice, een doktersservice en een minimarkt. Voor de kleintjes is er 6 dagen per week een miniclub (4-12 jaar), een minidisco en een speeltuintje. Bij de lobby en het restaurant kun je gratis gebruikmaken van wifi.
Hotelkamer:
De standaardkamers (1-3 personen) van Suncity Hotel & Beach Club zijn comfortabel ingericht en voorzien van airconditioning, telefoon, satelliet televisie, huurkluisje, minibar, koffie-/theezetfaciliteiten, wifi (gratis) en een balkon of terras met zitje. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en föhn.
Voor gezinnen zijn er quadkamers (2 volw. + 2 kind. of 3 volw. + 1 kind). Dit zijn standaardkamers met bijgeplaatste sofabedden of een stapelbed.
Voordeelkamers (2 personen) kunnen qua faciliteiten en ligging afwijken van de standaardkamers.
Sport & Ontspanning:
Je kunt in het Suncity Hotel & Beach Club gratis gebruikmaken van fitness, darts, tafeltennis, tennisbaan (verlichting tegen betaling, met borg), aerobics en basketbal. In het Spa Center is het Turkse bad, binnenbad en de sauna gratis. Massages en behandelingen zijn tegen betaling. Overdag en 's avonds organiseert het animatieteam een leuk programma.
Verzorging Zomer 2018: Suncity Hotel & Beach Club
Je verblijft in Suncity Hotel & Beach Club op basis van All Inclusive: ontbijt (07.30-10.00), laat ontbijt (10.00-10.30), lunch (12.30-14.00), diner (19.30-21.30), alle in buffetvorm. Snacks (12.00-17.00), koffie/thee en koekjes (17.00-18.00), ijs (15.00-17.00) en middernachtsnack (23.00-24.00). Alle door het hotel geselecteerde lokale alcoholische en alcoholvrije drankjes van 10.00 tot 24.00 uur. Tegen betaling: import drankjes, alle consumpties bij de Suncity Beach Club, alle drankjes na 24.00 uur en verse vruchtensappen.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Suncity Hotel & Beach Club