Fly & Go Binlik Hotel
Logies en ontbijt
-
Hotel

- Inclusief huurauto
- Op loopafstand van het centrum
- Familiehotel
- Verzorgde kamers
8,6
Aanrader
40 beoordelingen
va
374
p.p.
Informatie over de huurauto en de autohuurvoorwaarden
| Auto categorie: | |
|---|---|
| A | Fiat Egea of gelijkwaardig, handgeschakeld, airco |
| B | Fiat Egea of gelijkwaardig, automaat, airco |
| C | Ford Focus of gelijkwaardig, automaat, airco |
| D | Opel Crossland of gelijkwaardig, automaat, airco |
Je huurauto is inclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver), zonder eigen risico
- Diefstalverzekering
- Verzekering voor schade aan autoruiten, verlichting en banden van de huurauto
- Ongevallen inzittendeverzekering
- 300 kilometer per dag
- Hulp bij pech onderweg door verhuurder
Je huurauto is exclusief:
- Baby-/kinderzitje
- Navigatie
- Extra bestuurder(s)
- Jonge berstuurderstoeslag
Voorwaarden autohuur:
Rijbewijs en bestuurder(s)
- Als een definitieve boeking voor de huur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofdboeker als hoofdbestuurder aangewezen
- De (hoofd)bestuurder moet een geldig rij- en legitimatiebewijs hebben en kunnen tonen. Voor de extra bestuurder(s) geldt hetzelfde
- Extra bestuurders zijn toegestaan: € 7 per bestuurder per dag
- Jonge bestuurderstoeslag:
- Cat A en B: 22 tot 23 jaar, toeslag € 8 per bestuurder per dag
- Cat C en D: 25 tot 26 jaar, toeslag € 8 per bestuurder per dag
- Cat A en B: Je dient minimaal 2 jaar in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs
- Cat C en D: Je dient minimaal 5 jaar in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs
- Alle internationale rijbewijzen worden geaccepteerd. Indien het rijbewijs niet in het Latijnse (Romeinse) alfabet is opgesteld, dien je bij het huren van een voertuig een fysiek geldig Internationaal Rijbewijs (IRB/IDP) te tonen, samen met het originele geldige rijbewijs. Digitale rijbewijs versies worden niet geaccepteerd.
- Als je niet aan deze voorwaarden voldoet wordt de auto ook niet meegegeven
- Alle bestuurders dienen op het Corendon voucher te staan vermeld
- Als je niet aan deze voorwaarden voldoet wordt de auto ook niet meegegeven
Extra’s
- Babyzitje (1 t/m 3 jaar): € 5 per zitje per dag
- Kinderzitje (4 t/m 12 jaar): € 3 per zitje per dag
- Navigatie: € 10 per dag
Borg en creditcard
- De borg bedraagt € 300,- en wordt op je creditcard gereserveerd of kun je contant betalen. Deze kan worden gebruikt voor bijvoorbeeld verkeersboetes en/of ontbrekende brandstof.
- Alleen Visa en Mastercard of contant geld worden geaccepteerd. Overige (digitale) kaarten worden niet als borg geaccepteerd.
Verzekeringen
- Alle huurauto’s zijn verzekerd, inclusief schade aan de autoruiten en banden, m.u.v. schade aan de onderkant of het dak.
- De diefstalverzekering is inclusief zolang je in het bezit bent van de autosleutel en autopapieren en deuren en ramen op slot waren. Bij verlies van de autopapieren en/of sleutel kunnen kosten worden doorbelast.
- De verzekering biedt geen dekking voor schade die ontstaat door misbruik of nalatigheid en schade aan het interieur of persoonlijke bezittingen, schade bij bijv. rijden onder invloed van alcohol of drugs, schade veroorzaakt door gebruik van verkeerde brandstof, schade ontstaan door off-road rijden of door rood licht rijden, schade aan de onderkant of het dak van de auto is, behalve bij een ongeval, evenals boetes en tol. In het geval van een boete zal de autoverhuurder bovenop het bedrag van de boeten ook administratiekosten berekenen. Indien je een van de bovengenoemde nalatigheden hebt begaan, dien je alle daaruit voortvloeiende kosten ter plaatse aan de autoverhuurder te betalen. In geval van schade dient direct de politie en de autoverhuurmaatschappij gecontacteerd te worden en een schaderapport opgemaakt te worden.
Over de huur
- Pick up/drop off van de huurauto is bij de luchthaven.
- De minimale huurperiode is 1 dag, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de huurauto. Dit betekent dat de huurauto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Je levert de huurauto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
- Het huurcontract van de autoverhuurmaatschappij met hierin de gedetailleerde gebruiksvoorwaarden moet ter plaatse ondertekend worden.
- Neem je uitgeprinte autohuurvoucher mee.
Overig
- Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto
- Controleer bij het ophalen van de huurauto het voertuig zorgvuldig van binnen en buiten zodra je instapt en voordat je wegrijdt.
- Let op: Het boeken van een voertuig in een bepaalde categorie garandeert geen bepaald merk of type/model en getoonde beelden van diverse categorie huurauto's zijn slechts ter illustratie. Afhankelijk van de beschikbaarheid ter plaatse ontvang je een vergelijkbaar voertuig binnen dezelfde categorie
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Binlik Hotel
Totale score
Gebaseerd op:
40 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Unieke vakantiebestemming! Bootje varen over de rivier naar een groot meer om vervolgens de markt te bezoeken in een mooi plaatsje of met een bootje door een prachtig moerasgebied varen naar de zee. Zeeschildpadden spotten, het schildpadden ziekenhuis bezoeken, de oude stad Kaunos bezoeken, het gezellige dorpje Dalyan met winkeltjes, cafés en restaurants met zeer vriendelijke mensen daar.
Over Fly & Go Binlik Hotel:
Mensen van het hotel laten je lekker met rust. Vriendelijk personeel. Nette kamers, mooie zwembaden.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Riemke
Nederland
Met partner
,
Alhoewel het wel steeds drukker wordt in Dalyan is het nog steeds mijn favoriete bestemming.
Over Fly & Go Binlik Hotel:
Hotel Binlik is een kleinschalig hotel. Perfect gelgen op loopafstand van het gezellige centrum
Er zijn wat verbeteringen uitgevoerd, o.a. nieuw meubilair bij de bar en het restaurant en een nieuwe fohn in de badkamer. Als er een probleem is, wordt dit snel opgelost.
Het personeel is vriendelijk en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Petrus
Nederland
Met partner
,
Dalyan is een prachtig dorp en fijn kleinschalig. Het Iztuzu strand is per boot en bus makkelijk te bereiken.
Over Fly & Go Binlik Hotel:
Prijs-kwaliteit prima in orde. Mooi centraal in het dorp gelegen.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Linette
Nederland
Alleen
,
Dalyan is en blijft geweldig. Was dit jaar wel een stuk rustiger dan voorheen.
Over Fly & Go Binlik Hotel:
Vorig jaar had ik met mijn partner een grote kamer, dit jaar in mijn uppie een kleinere en gehorige kamer. Veel problemen met de elektra gehad maar ze kwamen het iedere keer oplossen.
2 heerlijke zwembaden en heerlijk eten & drinken bij de hotelbar. Bed lag niet lekker, veren in mijn rug dus winterdekbed er onder gevouwen, toen was het te doen. (Vorig jaar in andere kamer geen last van gehad) Ontbijt is prima en het personeel super vriendelijk. Dus ondanks de kleine dingetjes kom ik zeker terug!
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 2
Linda
Nederland
Alleen
,
Het strand in Dalyan is geweldig en de tocht over de rivier daar naar toe is alleen al mooi en rustgevend. Ik raak niet uitgekeken op de bergen, het water en de rest van de omgeving.
In het centrum van Dalyan is het ook gezellig, genoeg keuze als je lekker buiten de deur wilt eten en gezellige terassen. Kortom, genoeg te zien en te doen.
Over Fly & Go Binlik Hotel:
Binlik Hotel is een prima hotel. Mooie, schone en ruime kamers en iedere dag schoonmaak.
Het ontbijt was ook lekker. Een aanrader!
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Diederik
Nederland
Met partner
,
We komen er al jaren. Het is een gezellige bestemming.
Over Fly & Go Binlik Hotel:
Het is een mooi aangelegd hotel dat wel wat beter onderhoud verdient. Met name WiFi is, als er al verbinding is, heel traag en dat is al jaren zo zonder dat er iets verbetert.
- Algemene indruk 7
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 4
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Dalyan voelt als thuis komen zijn er nu 14 keer geweest hele vriendelijke mensen
Over Fly & Go Binlik Hotel:
Hotel niet bijzonder , kamers waren schoon , ontbijt matig
Engels georiënteerd
Alleen bij in en uit checken personeel gesproken wij gaan er nooit meer heen
- Algemene indruk 7
- Ligging 10
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 2
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Hermannus
Nederland
Met vrienden
,
Het stadje Dalyan is gemoedelijk en sfeervol Zonder hoogbouw.
Bijna alles is te voet bereikbaar behalve het strand dat is per boot, 45 minuten varen, en per bus, half uur touren door de bergen. Het schildpaddenstrand is een schitterend strand bijna zonder golfslag je moet wel een stukje lopen om te kunnen zwemmen want het blijft lang ondiep,
Over Fly & Go Binlik Hotel:
dit jaar voor 3e keer naar het Binlik hotel in geweest is nog steeds als vanouds gastvrij en behulpzaam. Kamers zijn niet echt groot maar alles wat je nodig hebt is aanwezig. Het buitenbad is nog even fris als vorig jaar. Personeel is behulpzaam en vriendelijk. Jammer dat we het dit jaar niet troffen met het weer.
Volgend jaar, als mijn reisgenoot weer wil, zeker nog een 4e keer.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Anoniem
Nederland
Alleen
,
Dalyan blijft mooi leuk , maar wordt groter . Mensen willen ook steeds meer en dat is jammer
Dalyan wordt dan ook “ groter”
Over Fly & Go Binlik Hotel:
Prima hotel , fijne ligging en voldoende ruimte voor iedereen
Wifi mag af en toe wat beter
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Riemke
Nederland
Met vrienden
,
Dalyan voelt al jaren als thuiskomen. Onfanks dat het wel groter is geworden blijft het dorp de gezelligheid behouden. Elk jaar komen er weer nueuwe restaurants bij, kortom genoeg om te ontdekken.
Gelukkig geen grote all-inclusive resorts, hoop dat dit ook zo blijft.
Over Fly & Go Binlik Hotel:
Hotel Binlik is een familiehotel. De sfeer is ontspannen. Het is niet heel groot, de kamers zijn ruim, voorzien van douche, toilet en wastafel. Het is fijn dat er zowel voor als achter een zwembad aanwezig is. Zoelk de gezelligheid aan de kant van de poolbar of de rust aan de voorzijde. Het team van Binlik is vriendelijk en doet zijn uiterste best de gasten een fijnr vakantie te bezorgen!
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9