Fly & Go Fergus Club Europa
All Inclusive
-
Fly & Go
- Inclusief huurauto
- Verblijf op basis van All Inclusive
- Comfortabel, ruim opgezet familieresort!
- Op korte afstand van Paguera
7,5
Goed
2 beoordelingen
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Fergus Club Europa
Totale score
Gebaseerd op:
2 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Filter ervaringen
Sorteren op
Anoniem
Zwanenburg, Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Paguera:
Het is opzich wel een prima dorp met een mooi strand en op dinsdagochtend een levendige markt. Maar de rest van de tijd is het verschrikkelijk handig als je een auto hebt of je moet van berg op en af lopen houden.
Over Fly & Go Fergus Club Europa:
Het hotel is leuk voor kinderen want ze hebben daar ook een hoop dingen voor zoals in het zwembad de glijbanen maardat is wel maar in een van de 2 zwembaden die toegankelijk zijn voor iedereen. En dan is er nog een zwembad maar dat is ook niet veel bijzonders alleen wel veel stiller dit omdat het op het magnus gedeelte van het complex is.
- Algemene indruk 6
- Ligging 4
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 4
- Kamers 4
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 4
Andre Smeets
Herk-De-Stad, Belgie
Met vrienden
,
Over Paguera:
Paguera en dit hotel is een goede uitvalsbasis voor wie Mallorca wil zien. Wel een shuttle bus nodig om op het strand te komen maar een huurauto was inclusief in deze reis.
Het eten is erg lekker. Toen wij er waren wel heeeel veeeel kinderen onder de zes jaar waardoor het soms nogal luidruchtig werd. Personeel erg vriendelijk, ongelukjes van voedsel op de grond werden heel snel opgepoetst.
Over Fly & Go Fergus Club Europa:
Hotel fly and drive Fergus hotel heeft vele troeven: lekker eten en afwisselend entertainment. zelf was onze kamer nogal hoog op de heuvel gelegen. voor ouderen zou ik aanraden een kamer lager in dit resort te boeken. Eten heel lekker. Kamers erg proper. Denk niet dat we tegenwoordig nog mogen verwachten dat ze elke dag verse handdoeken voorzien wat er wel meestal gedaan werd.
toch nog even vermelden dat de terugvlucht van Corendon (weeral) twee uur vertraging had.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5