Fergus Club Europa
All Inclusive
-
Hotel


- Ruim opgezet familieresort met volop faciliteiten
- Spetterende splash pool voor de kids
- Op korte afstand van Paguera, gratis shuttleservice
- Gevarieerd animatieprogramma
- Boek een kamer of suite met Magnus service
7,4
Voldoende/goed
973 beoordelingen
va
427
p.p.
*incl. alle verplichte kosten
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fergus Club Europa
Totale score
Gebaseerd op:
973 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Margaretha Vanschaik
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Paguera:
Gezellige straten en boulevard met veel winkeltjes leuke terrasjes.
Over Fergus Club Europa:
Super! Gezellig park, groot maar zo opgezet dat je dat nauwelijks merkt. Superleuk zwembad voor onze dreumes!
Zowel park, zwembaden, accommodatie als restaurant werden keurig schoon gehouden.
Wel werden er al erg vroeg handdoeken op ligbedjes bij het zwembad gelegd. Hoewel dit niet mocht, werd er niets tegen gedaan. Wifi werkte in onze accommodatie nauwelijks.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 1
Johanjan Vandijk
Nederland
Met partner
,
Over Paguera:
Erg mooie plaats, strand is redelijk schoon, veel winkels met veel dezelfde spullen.
Over Fergus Club Europa:
Veel personeel die haar best doet. Schone kamers. Ligging: eind van het strand en centrum, wel bus naar strand die regelmatig rijdt. Super druk, personeel (restaurant ) kan het nauwelijks aan. Het streven van hotel is je weer te zien, of dat gaat gebeuren….. Ze zeggen dat ze optreden tegen bedjesreserveerders maar doen totaal niets hiertegen. Eten is goed, mits je niet vega eet, dan is het summier. Als je niet van kinderen houdt niet hier naartoe gaan. Slechte wifi maar ook gewoon ontvangst is slecht. Vriendelijke personeel aan de balie. Als je slim bent check je online in, scheelt veel werk want ze willen alles van je weten. Mallorca mooi, we gaan weer maar ander hotel.
- Algemene indruk 8
- Ligging 6
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 6
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 3
Anoniem
Nederland
Met vrienden
,
Over Paguera:
Stranden erg mooi. Ook is het op loopafstand en de boulevard ook. Let wel op is minder geschikt voor minder valiede mensen.
Over Fergus Club Europa:
Erg mooi, wel erg druk aan het kinderzwembad. En het is minder dat het echt op een heuvel ligt waardoor je iedere keer zelfs in het hotel een stijl stuk omhoog of naar beneden moest
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 8
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Paguera:
Erg toeristisch en druk. Strand is ongeveer 20 minuten lopen bergafwaarts. Prima te doen. Verder veel toeristische winkeltjes, maar waar niet op het eiland.
Over Fergus Club Europa:
Viel ons erg tegen. Was echt zonde van het geld. Het was er heeel druk. Eten was van slechte kwaliteit en het was in het restaurant en ook op de kamer niet schoon. Te klein zwembad voor zoveel mensen en totaal geen schaduw plekken. Ook niet in de speeltuin, dus met als resultaat een gloeiend hete glijbaan.. Animatieteam was wel erg leuk. Dat was dan ook het enige positieve wat ik hierover kan zeggen.
Verder is het hele eiland heel toeristisch en druk. Wij hebben een auto gehuurd (zelf uitgezocht waar, want je betaald al snel te veel) en zijn er elke dag op uit geweest. Is wel een aanrader. Al met al wel een leuke vakantie gehad, maar alleen omdat we er zelf wat van hebben gemaakt.
- Algemene indruk 1
- Ligging 7
- Service 2
- Prijs/kwaliteit 1
- Eten 1
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 1
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Paguera:
Paguera is echt een superleuk plaatsje!. Je vindt er meer dan genoeg winkels en restaurants, maar het blijft toch overzichtelijk en gezellig. Het strand is prachtig: je kunt er bedjes huren of gewoon lekker neerploffen op je eigen strandlaken. Wij hadden een auto gehuurd en dat was echt een aanrader, want zo zie je niet alleen Paguera maar ook de mooie omgeving eromheen. Kortom: een perfecte plek voor een fijne vakantie!
Over Fergus Club Europa:
Een fijn hotel met een prima ligging. Iedere dag (behalve zaterdag) rijdt er om het half uur een pendelbus naar het centrum en strand al is het ook prima te lopen. Op loopafstand zit een Lidl, superhandig als je met kinderen reist voor bijvoorbeeld luiers of potjes. Wij hadden de Magnus optie geboekt en dat raad ik echt aan: zonder die optie kun je niet buiten eten, en dat wil je hier absoluut! Houd er wel rekening mee dat het gebied stijl is, je bent dus aardig wat aan het klimmen. Minpuntje vonden wij het geringe aantal kinderstoelen we hebben vaak moeten wachten of zoeken. Verder is de prijs kwaliteitverhouding dik in orde.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Nederland
Alleen
,
Over Paguera:
Ver van strand , moeilijk te lopen weg ( berg op)
Bus reed als je geluk had.
Over Fergus Club Europa:
Het is een prachtig hotel .mooie ligging in het groen. Wel ver van centrum. (Stijle weg )
Mogelijk maken de gasten er een zooitje van. Bekers overal laten slingeren .
Handdoeken vooraf weg leggen. Soms veel lawaai(niet ‘s nachts) maken.
Lawaai van airco’s of warmtepompen overal.
Gevaarlijke gladde stijle tegels , ) niet aan te raden voor ouderen .
- Algemene indruk 6
- Ligging 6
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 5
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Bjorn Vandenberg
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Paguera:
Paguera een leuke plek, niet overdreven veel te doen
Over Fergus Club Europa:
Erg kindvriendelijk hotel, eten was prima en magnus kamers redelijk schoon, wel wat afgelegen
- Algemene indruk 8
- Ligging 3
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 7
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Paguera:
Mooie accommodatie. Fijne kamer, leuk zwembad, (na een week ook wel genoeg gezien) vlak bij zee hier kon je met de bus naar toe dat bij het hotel hoorde. Of anders kwartiertje lopen.
Over Fergus Club Europa:
Mooie accomodaties, fijne kamer, leuk zwembad, erg vriendelijk personeel.
Enige puntje wat niet fijn was:
Transfer was niet duidelijk. In de mail stond dat er iemand in de aankomsthal stond te wachten normaal staan ze dan met die bordjes. Niemand te zien. Lang rond gelopen en Corendon proberen te bellen maar heen gehoor.
Uiteindelijk bij de bussen gaan kijken bleek dat we naar een balie moesten. Eenmaal de bus gevonden moesten we hier nog 45 minuten in wachten voor het vertrok. Niet heel fijn.
- Algemene indruk 9
- Ligging 7
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 1
Jacqueline Vanthoff
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Paguera:
leuke strand te bereiken met een bus of 20 min lopen en dan zit ook gelijk in het dorpje PAQUERA leuke winkels. markt is er ook in de buurt 1 keer per week
Over Fergus Club Europa:
hotel is echt een familie hotel dus veel kinderen . Met eten altijd genoeg kinderstoelen wij hadden er elke keer 3 nodig maar was geen probleem.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 8
Erik Kleijn
Nederland
Met partner
,
Over Paguera:
Mallorca is een mooie bestemming met een prachtige kustlijn en bergen langs de ma-10. S
Over Fergus Club Europa:
Van buiten ziet het hotel er leuk uit, maar de muren zijn zo dun dat het voelt alsof ze van karton zijn. Je hoort letterlijk je buren praten, gordijnen opentrekken en zelfs meubels verschuiven. Eén van onze buren was niet eens luidruchtig en toch hoorde je alles. Midden in de nacht lieten ouders hun kinderen luid buiten spelen... ik moest zelfs de receptie bellen. Rust en privacy bestaan hier simpelweg niet. Voor stellen of lichte slapers is dit een nachtmerrie.
Ook de hygiëne is ondermaats. Twee van de drie borden of bekers waren vies, vaak nog met etensresten zichtbaar. Plastic bekers werden slecht uitgespoeld, soms rook je gewoon nog het vorige drankje. Walgelijk.
Verder zijn de kamers en zwembad klein. Airco deed t goed. Het eten was oké met veel keuze, maar vaak eentonig. Voor gezinnen die overal doorheen slapen misschien geschikt, maar voor iedereen die rust of hygiëne belangrijk vindt absoluut af te raden. AHotel heeft gratis shuttlebus naar het strand, erg fijn.
- Algemene indruk 5
- Ligging 5
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 3
- Eten 7
- Kamers 1
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 2