Fly & Go Eloro Hotel
All Inclusive
-
Hotel

- Inclusief huurauto
- Direct aan het zandstrand
- Leuke activiteiten voor jong en oud
- Maar liefst 7 restaurants!
- Op basis van All Inclusive
7,8
Goed
557 beoordelingen
va
774
p.p.
*incl. alle verplichte kosten
Fly & Go Eloro Hotel
Eloro Hotel ligt aan een prachtige baai met fraai privé zandstrand, centraal op het eiland op ca. 10 minuten rijden van een van de mooiste en belangrijkste baroksteden van Italië, Noto! Maar ook o.a. de oude stad Syracuse, ooit de grootste en belangrijkste stad uit de Griekse oudheid en de fraaie stad Modica liggen op nog geen half uur rijden. Kortom een ideale uitvalsbasis voor uitstapjes en om het eiland te ontdekken!
Maar uiteindelijk ga je naar Eloro ook voor zon, zee, strand en voor de talloze (sport)faciliteiten. Ook de eet- en drinkliefhebber komt hier aan ze trekken in een van de 7 restaurants, waaronder een pizzeria en een beachrestaurant en om te genieten van een van de vele zwoele zomeravonden! Uiteraard onder het genot van een goed Italiaans biertje of een glas wijn. De kamers beschikken over alle comfort die je nodig hebt voor een heerlijke vakantie op het Italiaanse eiland Sicilië! Alvast een fijne vakantie!
Maar uiteindelijk ga je naar Eloro ook voor zon, zee, strand en voor de talloze (sport)faciliteiten. Ook de eet- en drinkliefhebber komt hier aan ze trekken in een van de 7 restaurants, waaronder een pizzeria en een beachrestaurant en om te genieten van een van de vele zwoele zomeravonden! Uiteraard onder het genot van een goed Italiaans biertje of een glas wijn. De kamers beschikken over alle comfort die je nodig hebt voor een heerlijke vakantie op het Italiaanse eiland Sicilië! Alvast een fijne vakantie!
TIP: boek deze vakantie als Fly & Go
- Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto
- De verzekering voor je auto is geregeld
- Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming
Direct naar:
Ligging Eloro Hotel
- Gelegen aan het privéstrand (zand)
- Dichtstbijzijnde winkel, restaurant en bar op circa 800 meter
- Centrum Noto op circa 6,5 kilometer
- Cathedral of Noto op circa 7 kilometer
- Etna op circa 100 kilometer
Faciliteiten
- 1 gebouw met maximaal 4 verdiepingen
- 2 liften
- 247 kamers
- 24-uursreceptie
- Lobby
- Bagageruimte
- Tuin
- Wifi*
- Winkeltje*
- Doktersservice* (op aanvraag)
- Privé parkeergelegenheid*
* Tegen betaling
Restaurants & bars
- 1 buffetrestaurant
- 5 à-la-carterestaurants (geopend tussen ca. juni en augustus, vooraf reserveren en 3 tegen betaling)
- 3 bars, 2 bars zijn open van 01-06 tot 30-09
Hotelkamers
- Standaardkamer (1-3 personen)
- Ca. 30-32 m²
- Telefoon*
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkastje
- Kluisje
- Wifi*
- Bad of douche
- Toilet
- Föhn
- Balkon met zitje
*Tegen betaling
- Quadkamer (2-4 personen)
- Ca. 32 m²
- Bestaat uit 1 ruimte met extra bedden
- Dezelfde faciliteiten als de Standaardkamer
Sport & Ontspanning
- Kleine fitnessruimte (enkele apparaten)
- Tafeltennis
- Tennis
- Voetbal
- (Beach)volleybal
- Boccia
- Darts
- Yoga
- Dagelijks entertainment `
- Massages*
*Tegen betaling
Kinderfaciliteiten
- 1 kinderzwembad
- Speeltuintje
- Miniclub (4-12 jaar, bij voldoende deelname en t/m eind september)
- Minidisco
- Babybedje (op aanvraag en tegen betaling)
Zwembaden
- 1 buitenzwembad (op vaste tijden geopend)
- Zonneterras met gratis ligbedden en parasols
- Ligbedden op het privéstrand (tegen betaling)
Verzorging Zomer: Eloro Hotel
- Verblijf o.b.v. All Inclusive:
- Ontbijt in buffetvorm (07.00-10.00 uur)
- Lunch in buffetvorm (12.30-14.00 uur)
- Diner in buffetvorm (19.00-21.00 uur)
- Koffie, thee & koekjes
- Selectie lokale (non-)alcoholische drankjes (10.00-22.00 uur) (water, frisdranken, koffie en thee)**
- Geselecteerde lokale alcoholische drankjes van 10.00 tot 22.00 uur (vers tapbier, wijn, limoncello, gin en rum)**
- Tegen betaling: import drankjes, diner in de 3 à-la-carterestaurants, verse vruchtensappen en drankjes in flessen
- **Voor €7,50 per persoon per dag kun je ter plaatse je All Inclusive verlengen van 22.00 tot 00.00 uur (alleen mogelijk voor het hele verblijf)
Extra informatie:
Bij deze pakketreis is een huurauto inbegrepen, is er geen transfer nodig vanaf de luchthaven en v.v. De reisleiding, aanwezig op de luchthaven, verwijst je naar het autoverhuurbedrijf en geeft je een welkomstenvelop. Is je reisgezelschap te groot voor één auto? Boek dan een tweede auto bij. Voor prijzen en beschikbaarheid kun je contact opnemen met ons Contact Center.
Voor €7,50 per persoon per dag kun je ter plaatse je All Inclusive verlengen van 22.00 tot 00.00 uur (alleen mogelijk voor het hele verblijf). De fitness is voorzien van een kleine selectie toestellen, dus geen volledige fitnessruimte.
Lees hier Disclaimer m.b.t. bovenstaande beschrijving.
Toeristenbelasting
In Lido di Noto betaal je bij aankomst in je accommodatie toeristenbelasting. De hoogte van deze toeristenbelasting is afhankelijk van het aantal sterren van je accommodatie. De kosten zijn € 4 per persoon per dag. De toeristenbelasting is geldig voor personen van 14 t/m 75 jaar (maximaal € 24 per verblijf).
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Eloro Hotel
Totale score
Gebaseerd op:
557 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Lido di Noto:
Strand bij accommodatie geweldig. Animatie bij hotel ging de hele dag door, animatieteam was enthousiast en betrok en stimuleerde de gasten erbij. In omgeving niets te doen. Met shuttlebus kon je naar stadje Noto. Verder excursies geboekt naar bijvoorbeeld Etna. Met huurauto zit je hier prima.
Over Fly & Go Eloro Hotel:
Eloro hotel is een mooi hotel. De kamers zijn simpel. De verzorging/schoonmaak elke dag is prima. Vriendelijk personeel.
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Willem
Nederland
Met vrienden
,
Over Lido di Noto:
Sicilië is prachtig maar niet een walhalla. Er wordt veel vuil gedumpt langs de wegen. Een auto is sterk aan te raden.
Over Fly & Go Eloro Hotel:
Prima hotel met goede service. Kamers zijn ruim en goed schoon. Personeel is aardig. Prachtig mooi prive strand met gratis bedjes en parasols. Fijne beach bar.
Kristalhelder zeewater. Neem een snorkel set mee.
- Algemene indruk 7
- Ligging 6
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 6
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Nicola
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Lido di Noto:
Marian di Noto is a perfect location if you're looking for nice beaches and lovely old towns like Noto , Modica , Siracusa etc
Over Fly & Go Eloro Hotel:
suitable for families, maybe some refurnishing works are needed in the toilet
- Algemene indruk 8
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 5
Anita
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Lido di Noto:
Bestemming prima, goed te bereiken om plaatsen in de omgeving te bezoeken zoals catania, siracusa, etna etc
Over Fly & Go Eloro Hotel:
Kamers ok, airco werkte niet, bedden hard, verder prima hotel
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Lido di Noto:
Sicilia is een geweldig eiland dat alles biedt in alle seizoenen. Het lijkt klein, maar verplaatsingen kunnen erg lang duren. Vertrouw niet op ov. Eten en drinken zijn overal ok in Italia, maar de kwaliteitsverschillen tussen verblijven en locaties zijn enorm. Lido di Noto behoort tot de onderklasse van toeristische bestemmingen, maar dat maakt het niet minder charmant.
Over Fly & Go Eloro Hotel:
Op zich biedt Eloro al het nodige, maar de buffets zijn nogal à la gaarkeuken (hoewel natuurlijk altijd nog veel beter dan de gemiddelde Nederlandse keuken). De kamers moeten opgeknapt worden. Alle accessoires zijn versleten, zijn verroest of zitten los. Matrassen en bedden lijken wel redelijk nieuw. Entertainment maakt het onmogelijk ergens rustig te zitten. Door slechts vier dagen hier te zijn hebben we veel ergernis vermeden.
- Algemene indruk 6
- Ligging 10
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 3
Johannes
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Lido di Noto:
brede strand, zee is erg aangenaam en de zonsopgaan op zee zijn mooi.
Over Fly & Go Eloro Hotel:
hotel aan strand , eten is goed, er veel eten en veel keuze. Goede animatieteam, aldus, vermaakt voor jong en oud.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Olha
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Lido di Noto:
Een prachtige excursie naar de vulkaan en stad Taormina
Over Fly & Go Eloro Hotel:
Het Elorina Hotel is niet slecht, er is een prachtige zee vlakbij, maar de service is slecht.
- Algemene indruk 10
- Ligging 8
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 5
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 5
- Wifi kwaliteit 1
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Lido di Noto:
Sicilië is een heerlijke bestemming met een fijne combinatie van zon, zee, lekker eten en prachtige plaatsen om te ontdekken. De omgeving van Noto vond ik erg mooi en sfeervol. Wat ik vooral leuk vond, is dat je echt het gevoel hebt in Italië te zijn en niet alleen in een toeristisch vakantiegebied. Natuurlijk kregen we tijdens onze vakantie ook de kracht van de Etna mee, waardoor onze terugreis anders liep dan gepland. Maar zelfs dat hoort achteraf een beetje bij Sicilië. Een bestemming waar ik met veel plezier op terugkijk en die ik zeker zou aanraden.
Over Fly & Go Eloro Hotel:
Wij hebben een heerlijke vakantie gehad in deze accommodatie. Het hotel is fijn, de ligging prachtig en vooral het eten heeft ons positief verrast. Geen standaard all-inclusive buffet, maar lekker en gevarieerd eten. Ook de restaurants die bij het hotel horen zijn absoluut de moeite waard om te proberen. De sfeer was prettig en we hebben ons gedurende het hele verblijf erg op ons gemak gevoeld. Ondanks de onverwachte situatie rond de Etna kijken we met een heel goed gevoel terug op ons verblijf. Zeker een accommodatie die ik zou aanraden!
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 4
Roelof
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Lido di Noto:
strand was geweldig. Ligging van hotel aan het strand en de combinatie zwembad/zee geweldig.
Over Fly & Go Eloro Hotel:
Het hotel is wat verouderd maar wel oke. We hadden twee kamers. De ene kamer was echt prima, de andere kamer had een kapotte airco. Dat is wel warm in juli/augustus
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 6
- Kamers 6
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 7
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Lido di Noto:
In de zomer is Sicilië 40 graden. Je moet dan wel in de warme bus voor excursies
Over Fly & Go Eloro Hotel:
Net hotel met vriendelijk personeel en prima catering
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7