Sunrise Solara Aqua Park
All Inclusive
-
Hotel
- Direct aan het privéstrand
- Fantastisch Aquapark met glijbanen voor jong en oud
- Genieten in het Spa Center
- Keuze uit maar liefst 4 à-la-carterestaurants
- Tal van activiteiten voor kinderen
8,4
Zeer goed
5 beoordelingen
va
664
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Sunrise Solara Aqua Park
Totale score
Gebaseerd op:
5 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Onbekend
Met partner
,
Over Hurghada-Stad:
Hurghada is een miljoenenstad. Hotel specifiek ligt in minder nette / bereikbare buurt. Weinig rondom te doen. Je moet dus altijd met tour of taxi aanzienlijk lang op pad naar haven, bruisender omgevingen of trekpleisters.
Over Sunrise Solara Aqua Park:
Hotel is onderhevig aan verbouwing.
Alle getoonde faciliteiten zoals de (betaalde) eetzalen, zwembaden, strand en lobbies zijn vrij toegankelijk voor gasten van twee hotels. Hierdoor kan het op sommige plekken al heel druk zijn ondanks ruime openingstijden en is er soms geen plek in de rustiger adult-only-gedeelten (en slecht gehandhaafd). Alles, van entree tot strand, ziet er ietwat gedateerd en werkt niet altijd even goed; wel schoon en veel vriendelijk personeel. Het is wel gehorig; eigenlijk hoor je nooit stilte, zowel van elke airco, continu bouwgeluid, overal muziek en het laadplatform voor alle bevoorrading. Continu medewerkers met aanbiedingen van spa, duikschool, excursies die in vast schema de ronde doen; je kan ze wel makkelijk negeren of wegsturen. Voor tieners en jong-volwassenen is dit hotel ongeschikt; weinig dagvullende activiteiten of enkel in de brandende zon.
- Algemene indruk 7
- Ligging 5
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 6
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 4
Senna Houthoff
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Hurghada-Stad:
Het is een leuke vakantie plek, wel afgelegen en veel diversiteit in het land
Over Sunrise Solara Aqua Park:
Voor de kids mag er echt meer animatie komen. Of een leuke beach party met lichten. Het hotel naast ons had dat wel. Wij hadden een zanger/zangers… Mwuah, of ze zingen konden?
- Algemene indruk 8
- Ligging 5
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 6
Fairouz Chaatouf
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Hurghada-Stad:
Hurghada en omgeving is een aanrader. Vooral voor zeeliefhebber en all-inclusive arrangementen.
Over Sunrise Solara Aqua Park:
Veel is nog jn verbouwing, en dat ervaar je direct. Maar de service van het personeel maakt heel veel goed. Annimatie valt helaas zeer tegen, maar de vele glijbanen (deel was gesloten) en zwembade maakten heel veel goed.
- Algemene indruk 7
- Ligging 6
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 3
- Kamers 4
- Kindvriendelijk 5
- Wifi kwaliteit 5