Ali Baba Palace
All Inclusive
-
Hotel

- Fantastisch hotel voor de hele familie
- Gratis onbeperkt toegang tot het aquapark
- Slippers aan en loop zo het strand op
- Connecting familiekamers met tussendeur
- Schaatsen? Jazeker!
8,2
Zeer goed
592 beoordelingen
va
529
p.p.
Ali Baba Palace
Ali Baba Palace is groot, levendig en vol actie – precies wat je verwacht van een resort dat z’n naam aan een sprookje dankt. Geen vliegende tapijten hier, maar wel waterplezier in alle vormen: een enorm zwembadgebied, brede stranden voor de deur en een spetterend aquapark waar kinderen, en stiekem ook volwassenen, geen genoeg van krijgen. Dankzij de ligging direct aan zee en het professionele duikcentrum ontdek je de kleurrijke onderwaterwereld van de Rode Zee zó vanaf het resort.
De kamers zijn ruim en comfortabel ingericht, het eten is uitgebreid en All Inclusive, en sportliefhebbers kunnen zich uitleven met o.a. tennis, fitness, midgetgolf of een potje beachvolleybal. Liever ontspannen? Laat je verwennen in de spa, pak een bedje aan het strand of geniet van een drankje bij een van de vele bars. Animatie, shows en livemuziek zorgen voor extra sfeer, terwijl de ruime opzet van het resort voldoende plek biedt om juist even helemaal niets te doen. Ben jij klaar voor een sprookjesachtige zonvakantie?
Ligging
Algemeen & faciliteiten
Restaurants & bars
Activiteiten & ontspanning
Zwembaden
Kinderfaciliteiten
Verzorging
Hotelkamers
2-persoonskamer Voordeel Geschikt voor max 4 pers.
2-persoonskamer Standaard Geschikt voor max 4 pers.
2-persoonskamer Deluxe Geschikt voor max 4 pers.
2-persoonskamer Deluxe Zwembadzicht Geschikt voor max 4 pers.
2-persoonskamer Deluxe Zijzeezicht Geschikt voor max 4 pers.
2-persoonskamer Stapelbed Tuinzicht Geschikt voor max 4 pers.
2-persoonskamer Stapelbed Zwembadzicht Geschikt voor max 4 pers.
Familiekamer Connection Geschikt voor max 6 pers.
Let op: de middernachtsnack is alleen voor late aankomsten en excursies.
Lees hier Disclaimer m.b.t. bovenstaande beschrijving.
Aanschaf visum
Voor reizen naar Egypte heb je een visum nodig dat je bij aankomst in Egypte kunt aanschaffen. Het visum is in de aankomsthal ter plaatse bij de Corendonbalie te verkrijgen voor € 40 p.p. Dit bedrag kun je alleen in euro’s afrekenen en is inclusief de servicekosten. Wanneer je een visum bij de Corendonbalie ter plaatse aanschaft, krijg je een kortingsvoucher van € 5 voor het boeken van een excursie bij de reisleiding tijdens de welkomstbijeenkomst. Deze korting is niet geldig op al lopende kortingsacties van excursies ter plaatse.Indien je ervoor kiest om zelf ter plaatse het visum te regelen is dat ook mogelijk.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Ali Baba Palace
Totale score
Gebaseerd op:
592 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Alleen
,
Over Hurghada-Stad:
Bestemming is ook vlakbij luchthaven, staat is 20km vandaan ,met taxi kost 5 euro , niet via de hotel wel van buiten de hotel taxi pakken ,anders betaal jij dubbel.
Over Ali Baba Palace :
Hel goed hotel met ruim kamers service is ook hel goed ,deze hotel is voor gezinnen dan ben jij op de goede adres
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 6
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Jeremy Vandijk
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Hurghada-Stad:
Wij vinden de bestemming erg leuk. Altijd mooi weer.. winkeltjes wel allemaal hetzelfde maar ja.. de snorkel trips zijn fantastisch! De zee is magisch daar!
Over Ali Baba Palace :
Wij hebben zeer genoten in Ali Baba.
De mensen zijn super lief. Het eten is niet zoals in Nederland.. maar ja kijk gewoon goed wat je pakt.
De kamers waren goed schoon.
Animatie team is super leuk.
Strand is dichtbij en het waterpark ook.
Gewoon fantastisch
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Hurghada-Stad:
Als vrouw alleen met 2 kinderen van 8 en 10 niet alleen op pad geweest in Hurghada. Wanneer je twee excursies boekt bij Corendon krijg je een citytour gratis. Dat was een fijne optie!
Over Ali Baba Palace :
Heerlijke vakantie gehad bij Hotel Alibaba Palace in Hurghada. Mooie nette en schone kamer, vriendelijk/behulpzaam personeel (zeker als je af en toe een fooitje geeft) Tip voor bij het zwembad is om vooraf via de poolboy een bedje te reserveren. Hij zet alles klaar en je hebt dan de tijd om 45 minuten te ontbijten. Kom je na het ontbijt dat zijn de meeste bedjes al bezet. Het eten is prima maar zeker niet geweldig. Voor ons was 8 dagen wat dat betreft dan ook echt wel genoeg. Het Aziastische restaurant Shogun wel echt een aanrader. Daar mag je 1 keer kosteloos eten tijdens je verblijf. We zijn ook nog met de bus naar Cairo geweest om de piramides en het Egyptisch museum te bekijken. Het is een lange reis van bijna 7 uur en je wordt om 1 uur ‘s nachts opgehaald. Gelukkig hadden we een luxe bus met stoelen die plat konden en tv schermpjes in de stoelen. Het was een pittige dag, maar we hadden het niet willen missen! Overall een top vakantie! Waterpark voor de kids ook fantastisch!
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 5
Jacqueline Peters
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Hurghada-Stad:
Heel tevreden. Het enige is dat je iedere minuut word gevraagd of je een taxi nodig hebt en dat terwijl heel veel op loopafstand was
Over Ali Baba Palace :
Super hotel. Nu 3e maal op rij geweest. Kregen eerst een kamer met een opklapbed. Aangegeven dat we dat niet accepteerde en opgelost naar een kamer met alleen boxsprings
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 9
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 7
Maria Rauwers
Nederland
Met partner
,
Over Hurghada-Stad:
Mooie ligging aan het strand, en de strand tent was ook prima
Over Ali Baba Palace :
De accommodatie was prima, kamer top, en het eten was ook goed, fijne en aardige bediening
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Michael Radix
Nederland
Met partner
,
Over Hurghada-Stad:
Stad was prachtig, snorkelen was super en paardrijden was ook heel gaaf!
Over Ali Baba Palace :
Te triest dat agressie in het restaurant "Bella Italia" en betasting op de zwembad terras getolereerd wordt op dit park. Kamers waren gehorig. Weinig dingen te doen voor volwassenen. Drank werd te sterk geschonken. Ali Baba Palace viel enorm tegen.
Alleen de schoonmaker was super en een ober in Ringo Tree restaurant.
- Algemene indruk 1
- Ligging 7
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 9
- Kamers 3
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Martinus Pieterse
Nederland
Met partner
,
Over Hurghada-Stad:
Heel goed. Op loopafstand kun je winkelen en wandelen.
Over Ali Baba Palace :
Mooie kamers. Net gerenoveerd. Prachtige kamer op de begane grond zoals verzocht.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Janpieter Vandriel
Nederland
Met partner
,
Over Hurghada-Stad:
De bestemming is prima, jammer dat er zoveel rotzooi overal is.
Over Ali Baba Palace :
De accommodatie is prima, jammer dat er totaal geen koraal is.
Animatie is zeer matig en geluid bij het zwembad en tijdens de avondvoorstellingen staat veel en veel te hard. Er is geen gesprek te voeren.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Klaas Kisjes
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Hurghada-Stad:
Prima hotel eten was goed.genoeg te doen voor de kinderen. Behulpzaam personeel
Over Ali Baba Palace :
Het is een net hotel prima kamers. Verwacht niet te veel luxe
- Algemene indruk 7
- Ligging 6
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 7
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Hurghada-Stad:
Tja, veel Russen en Tattoos. Service prima en aardig personeel. Kamers schoon en alles goed bereikbaar.
Over Ali Baba Palace :
Prima hotel, erg druk en veel lawaai. Strand prima
- Algemene indruk 6
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 2
