Fly & Go Kura Botanica
Logies en ontbijt
-
Hotel


- Inclusief huurauto
- Exclusief bij Corendon: Gratis entree en ligbed bij Mondi City Beach
- Uniek, historisch boutique hotel
- Midden in Otrobanda
- Luxe kamers, elk met eigen karakter
- Persoonlijke service en gastvrijheid
- Only adult hotel; min. leeftijd 18 jaar
9,1
Uitstekend
233 beoordelingen
va
930
p.p.
Autohuur Categorie A
Suzuki Alto of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie B
Kia Picanto of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C
Hyundai I10 of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie D
Kia Rio of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie E
Suzuki Jimney Hardtop of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie F
Suzuki Vitara of gelijkwaardig.
Uw huurauto is inclusief:
- C.D.W. (Collision Damage Waiver) met een minimaal eigen risico van USD 400
- TP (Theft Protection) met een minimaal eigen risico van USD 400
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Toeslag voor het ophalen en inleveren van de huurauto op de luchthaven
- Veiligheidstoeslag (security charge) $ 2,86.
- Eerste bestuurder (tussen de 26 en 69 jaar)
- Lokale belastingen
Uw huurauto is exclusief:
- Verlagen eigen risico (FIP Charge)*
- P.A.I. verzekering USD 5 per dag (Persoonlijke Ongevallenverzekering)**
- Toeslag jonge bestuurders (23-25 jaar en 70 jaar en ouder)
- Extra tweede bestuurders
- Kinderzitje
- Banden- en ruitverzekering is $3,00 exclusief 9% belasting per dag
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een definitieve boeking voor de huur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofdboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofdbestuurder moet staan. Voor deze bestemming is een fysieke creditcard verplicht! Met een pre-paid of een virtuele creditcard krijg je de huurauto NIET mee. Bovendien valt het afkopen van het eigen risico NIET onder de verzekeringen die bij boeking inbegrepen zijn. Dit moet altijd ter plaatse nog afgekocht worden.
- Uw diefstalverzekering is inclusief zolang u in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kunt u ter plaatste afsluiten en betalen (genoemde tarieven zijn exclusief lokale belastingen).
- *) Het eigen risico bedraagt $ 500, - voor categorie A, B, C, D, E en F: in de prijs is de C.D.W. (Collision Damage Waiver/All Risk Dekking) inbegrepen. Het eigen risico kunt u verlagen van $ 500, - naar $ 100, - met een FIP Charge van $ 15, - per dag (exclusief lokale belastingen). Deze FIP Charge kan niet vooraf worden geboekt en betaald en zal lokaal aan de balie dienen te worden getekend en betaald. Het verlagen van het eigen risico d.m.v. de FIP charge is niet mogelijk bij underage bestuurders van 23-25 jaar.
- Een creditcard (Eurocard/Mastercard en Visa Card) op naam van de hoofdbestuurder als borg is verplicht. Prepaid creditcards (debit cards), creditcards van American Express, bankpassen, cheques en cash en een creditcard op telefoon (bijv. in Apple Wallet) worden NIET als borg geaccepteerd.
- Let op: u dient de pincode van de creditcard in te voeren zodat de borg kan worden gereserveerd.
- **) P.A.I. verzekering (Persoonlijke Ongevallenverzekering): $ 5, - per dag. Een persoonlijke ongevallenverzekering wordt in de meeste gevallen gedekt door uw reisverzekering.
- Banden- en ruitverzekering is $3,00 exclusief 9% belasting per dag.
- Minimum leeftijd van de bestuurder is 26 jaar. Voor bestuurders van 23-25 jaar oud en vanaf 70 jaar en ouder (ook als medebestuurder) geldt er een toeslag: $ 5, - per dag (per bestuurder).
- U dient minimaal een jaar in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs. Alle internationale rijbewijzen worden geaccepteerd.
- Extra bestuurders (max. 1): $ 5, - per persoon per dag.
- Kinderzitje: te huur: $ 5, - per dag (per kinderzitje).
- Navigatie: de huurauto’s zijn niet voorzien van een navigatiesysteem. Dit wordt ook niet aangeboden door de autoverhuurmaatschappij.
- Airco: alle huurauto's zijn voorzien van airconditioning.
- Let op: u dient een uitgeprint autoverhuur voucher te kunnen overhandigen. Het is daarom belangrijk uw autoverhuur voucher voorafgaand aan uw reis minimaal 1x uit te printen.
- U levert de huurauto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- Pick up & Drop off point: op de luchthaven. Bij de accommodatie is niet mogelijk:
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de huurauto. Dit betekent dat de huurauto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
- Getoonde beelden van diverse categorie huurauto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de huurauto's enigszins afwijken van de beelden.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Kura Botanica
Totale score
Gebaseerd op:
233 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Astrid Rotsteeg
Nederland
Met partner
,
Wat een mooie plek. Erg heet maar we gaan zeker nog een keer terug. Genoeg te beleven in Willemstad.
Over Fly & Go Kura Botanica:
Zo blij dat we dit adult only hotel hebben geboekt. De rust, de mooie tuinen en de ligging waren boven verwachting
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Alleen
,
Prachtig eiland met geweldige stranden. Het centrum is mooi opgeknapt en er zijn veel leuke eetgelegenheden bij gekomen.
Over Fly & Go Kura Botanica:
Mooi hotel, ruime schone kamers, erg vriendelijk personeel. Jammer dat het ontbijt op een andere locatie was en de tv het niet deed. De ligging was perfect.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Marcus Burgmeijer
Zwitserland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Curacao was de moeite waard, Maar 1 keer is ook genoeg.
Over Fly & Go Kura Botanica:
Bestimmung was mooi, mooi gelegen, vriendelijk personeel
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Met partner
,
In Willemstad is veel te zien en te doen, zoals Punda, Kura Hulanda, Emmabrug, alles is op loopafstand van dit hotel.
Over Fly & Go Kura Botanica:
Wat een prachtig hotel. We hebben erg genoten. Kamers zijn mooi schoon. Personeel is ontzettend vriendelijk, niets is te veel gevraagd. Speciale dank aan Miquel! Het zonnetje in huis.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 7
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Belgie
Alleen
,
Curaçao was prachtig! Echt een aanrader.
Het inchecken op de luchthaven ging op zowel de heen als terug vlucht goed. Maar helaas was de vliegreis verschrikkelijk. Het vliegtuig was (heen en terug dezelfde) net een oude Transavia City Hopper: stoelbreedte veel te smal en de stoelen zelf waren zeer hard en onconfortabel voor zo een lange vlucht. Het eten was slechte kwaliteit en er waren maar een paar nederlands sprekende stewardessen. Alleen de Nederlandse stewardessen waren service gericht. Ik zou om deze reden niet meer op een lange vlucht met Corendon willen vliegen,
Ondanks dat de chauffeur aardig was waren de bustransfers op zowel de heen- als terugreis veel te lang, we moesten echt uren lang wachten, zo'n zonde van je vakantietijd. Je regelt je transfer beter zelf.
Over Fly & Go Kura Botanica:
Fantastisch hotel, gratis kamerupgrade gekregen van de hotelmanager, deze kamer was mooier en ruimer.
Zeer goede service van het hotel medewerkers, echt alles werd voor je gedaan. Veel gereisd maar nog niet eerder zo'n goede service gehad.
Het hotel ligt ook mooi centraal in Willemstad, alles is lopend te bereiken
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Rochelle Martina
Nederland
Met vrienden
,
Curaçao is mijn geboorte eiland waar ik jaarlijks naar toe ga. Ik voel me hier altijd thuis.
Over Fly & Go Kura Botanica:
Hotel Kura Botanica is zeker een aanrader!
Ik kan alleen maar vol lof spreken over het personeel, de kamer en de faciliteiten die er zijn.
Het personeel was ten alle tijden erg vriendelijk en indien nodig heel behulpzaam.
Dezelfde vriendelijkheid ontvingen we ook tijdens het dagelijks ontbijt bij Freedom café. We werden goed bediend en het was erg lekker.
Voor de 20 dgn dat we er waren werd onze kamer dagelijks schoongemaakt en kregen we dagelijks schone handdoeken.
Ook vond ik het heel fijn dat er altijd warm stromend water op de kamer beschikbaar was in plaats van water van een door de zon opgewarmde waterleiding. Zeker omdat ik weet hoe vervelend het is om op Curaçao in de ochtend of 's-avonds laat te moeten douchen met koud water, omdat het water niet opgewarmd was. Nu hoefde dat dus nooit!
Dat dit hotel zich in Kura Hulanda Village bevindt is een leuke en handige bijkomstigheid. Vooral voor als je eten en gezelligheid dichtbij zoekt.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Hendrikus Vandecruijs
Nederland
Met partner
,
Perfecte vakantie bestemming geen twijfel aan. Curaçao
Over Fly & Go Kura Botanica:
Kura botanicus super!!, als je daar wat te klagen hebt, ben je niet goed in je hoofd
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Sascha Schaap
Nederland
Met partner
,
Curacao is al thuiskomen voor ons. Er is van alles te beleven en voor ieder wat wils.
Over Fly & Go Kura Botanica:
Echt een heerlijk hotel. De ligging is perfect en door de centrale ligging een perfecte uitvalsbasis.
Miquel en zijn team zorgen er voor dat het je aan niet ontbreekt. En daarnaast zorgen ze voor veel gezelligheid!
Voor ons was dit de tweede keer in dit hotel en het was weer geweldig! Op naar volgend jaar!
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Robertjan Blom
Nederland
Met partner
,
Naast Curaçao is klein Curaçao ook een echte aanrader
Over Fly & Go Kura Botanica:
Hotel Kura Botanica is echt een oase waar rust, service en gezelligheid voorop staat.
Buitenstaanders worden niet toegelaten waardoor je echt even tot rust kan komen.
Barman Derral maakt lekkere cocktails bij het zwembad en is een gezellige babbelaar met een goede muzieksmaak.
Alles super clean, inclusief de kamer die dagelijks wordt gepoetst.
Bij vragen en/of hulp wordt je prima geholpen door het personeel.
5 sterren is echter wel iets te veel, wij geven 4,5 sterren voor het fijne verblijf
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Diana Duckers
Nederland
Met partner
,
Prima , mooie stranden, lekker eten , zeker de moeite waard
Over Fly & Go Kura Botanica:
Prima, netjes en perfecte ligging , leuk botic hotelletje met perfecte service
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8