Aqua Paradise Resort
All Inclusive
-
Hotel


- Gratis onbeperkt toegang tot het grootste aqua park van Bulgarije!
- Op korte afstand van het strand en historisch Nessebar
- Familiekamers tot wel 6 personen
- Veelzijdig spa center met diverse sauna's
- Fitness, games room, en ja, ook bowling
- Accommodatie met een GSTC erkend duurzaamheidscertificaat
8,8
Aanrader
726 beoordelingen
va
399
p.p.
Vluchtinformatie Bulgarije
Er wordt meerdere dagen per week gevlogen naar Burgas vanaf Amsterdam. De vluchten worden uitgevoerd met een moderne Boeing van onder andere Corendon Dutch Airlines.
De vluchtduur naar Burgas Airport bedraagt ca 3 uur.
Transfertijd vanaf de luchthaven Burgas naar:
Pomorie: ca. 20 minuten
Nessebar: ca. 30 minuten
Sunny Beach: ca. 35 minuten
Sozopol: ca. 45 minuten
Elenite: ca. 60 minuten
De genoemde transfertijden zijn slechts ter indicatie en kunnen afwijken door diverse omstandigheden.
De transfer naar je accommodatie is niet inbegrepen, maar optioneel bij te boeken. Klik hier voor meer informatie en de kosten.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Aqua Paradise Resort
Totale score
Gebaseerd op:
726 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Eppo Molog
Nederland
Met partner
,
Lekker rustig gelegen, mooi om te wandelen naar Old Nessebar.
Over Aqua Paradise Resort:
Topresort met mooie kamers mooie zwembaden,heerlijk gegeten!
- Algemene indruk 10
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 8
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Hele mooie locatie! Alleen jammer dat je alles bijna met een taxi moet doen buiten het hotel
Over Aqua Paradise Resort:
Prachtige accommodatie, mooie kamers, lekkere bedden, goed geregeld!
- Algemene indruk 10
- Ligging 5
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 7
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 10
Ritesh Chamman
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
In de omgeving is er niets te doen. Wil je ergens gaan dan moet je de taxi nemen want lopen is geen doen. En voor een taxi ben je voor een retour minimaal 30 euro kwijt. Denk maar niet dat je kan onderhandelen over de prijs.
Over Aqua Paradise Resort:
Vakantie in orde, maar alles voor kinderen is tegen betaling. Zo all inclusive is het dus ook weer niet. Voor bijvoorbeeld een springkussen tijdens een avondshow in het resort moet er betaald worden. Heel schoon. Weinig op aan te merken. Veel zwembaden maar altijd koud water
- Algemene indruk 10
- Ligging 7
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 10
Brigitte Zijlmans
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Wij zijn op het resort gebleven alleen een avondje bij het strand geweest aan het eind van de straat. De straten zien er netjes uit, niet onveilig gevoeld en leuke kleine boulevard met eettentjes.
Over Aqua Paradise Resort:
Wij hadden een gratis upgrade naar een super grote kamer met 3 slaapkamers gekregen op de bovenste verdieping die zelfs een wasmachine had staan. maar de schoonmaakster kan wel iets beter der best doen. Maakte alleen de bedden op, nieuwe handdoeken en schoonmaakmiddel in de wc, zelfs na een fooi. Waterfles werd niet eens vernieuwd in de koelkast en ze ruimde niks op. Vies balkon met meeuwen veren en vogelpoep. Jammer! Het eten is in het buffet is goed maar niet super bijzonder was soms ook erg zoeken naar een tafel.
Ala cart restaurant wel heerlijk gegeten en onbijt in het italiaans restaurant was erg lekker.
Informatie van Corendon klopt niet je krijgt bij een week 2 reserveringen in de restaurants voor dinner plus 2 voor een ontbijt.
Waterpark is fantastisch voor de kinderen maar ook voor de volwassenen een relax zwembad waar je een eigen bed/bank kan reserveren. in het aquapark is ook een bar waar je als hotelgast all inclusive kan snacken/drinken.
- Algemene indruk 10
- Ligging 7
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 5
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 10
Sabrina Saihi
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Een echte aanrader is om in Oud-Nessebar rond te kijken. Wat prachtig. Vanuit het resort én het Aquapark is de omgeving ook onwijs mooi om te zien.
Over Aqua Paradise Resort:
Wij, 2 volwassenen een kind van 8 en 10, hebben onwijs genoten van alles in het resort. Veel animatie, erg schoon, volop eten en drinken. Het eten bij het buffet kan wat lauwig zijn, tenzij het net wordt bijgevuld. Het personeel werkt heel snel, er gaan mensen weg uit het restaurant en direct wordt alles schoongemaakt voor het volgende gezin. De à-la-cart restaurants zijn echt heerlijk. Het enige dat jammer is, is dat er een springkussen staat waar relatief veel geld voor wordt gevraagd om op te gaan. Het Aquapark is onwijs gaaf en groot. Wij gaan zeker nog eens terug naar dit resort.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 10
- Wifi kwaliteit 10
Bruce Polack
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Prima bestemming alles is naar ons zin en wij vermaken ons prima met ons gezinnetje!
Over Aqua Paradise Resort:
Top hotel wii willen volgend jaar voor de 4e keer op rij gaan!
Super hotel voor gezinnen met kinderen!
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 7
- Kamers 9
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 8
Dilek Yalcin
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Nessebar is heel leuk maar wel bijna 20 min rijden vanuit hotel is het lastig lopend iets te doen je hebt wel vervoer nodig. We hebben een dag auto gehuurd en omgeving gezien leuk om een keertje gezien te hebben
Over Aqua Paradise Resort:
Het hotel zelf was mooi, netjes en schoon. De kamer en algemene ruimtes waren goed onderhouden. Wat echter tegenviel, was het eten: de maaltijden misten smaak en variatie, waardoor het vaak leek alsof dezelfde gerechten telkens in een andere vorm werden aangeboden. Daarnaast ligt het hotel niet direct aan het strand; je moet ongeveer 15 minuten lopen, wat ik persoonlijk minder prettig vond.
- Algemene indruk 6
- Ligging 5
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 1
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 4
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Nessebar is leuk om door heen te lopen. Ziet er mooi uit.
Over Aqua Paradise Resort:
Heel leuk om heen te gaan met kinderen. Wij gaan er zeker nog een keertje naar toe.
- Algemene indruk 9
- Ligging 6
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 7
Anthony Pronk
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Aquapark is hartstikke mooi alleen zo druk dat je soms 1 uur en 30 min in de rij stond.
Over Aqua Paradise Resort:
Het hotel viel ons tegen wat er voor kinderen gedaan wordt. Hotelkamer was prima maar het eten was zo slecht dat we 7x buiten de deur hebben gegeten, en als je dan ziet wat je ervoor betaald is het heel teleurstellend.
‘s morgens werden we opgehaald voor de terugvlucht we kregen nogeneens een bakje koffie of flesje water, we gingen langs andere hotels om mensen op te halen en die hadden alleen een goodiebag met flesje water broodje enzo.
Nooit meer naar dit hotel medewerkers van de 100 konden er bij 85 geen lachje vanaf.
- Algemene indruk 3
- Ligging 3
- Service 2
- Prijs/kwaliteit 3
- Eten 1
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 1
- Wifi kwaliteit 7
Maikel Reins
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Redelijk mooie omgeving, 10 min lopen van het strand. Strand is niet heel groot en je moet redelijk op tijd zijn voor een plekje. Op 1.5km een Lidl, DM, KIK en nog paar winkeltjes, prima aan te lopen.
Oude centrum wel leuk om te zien, voor 5 Lev kun je een retourtje met de bus vanaf het hotel.
Sunny beach leuk plaatsje om te shoppen (wel alles is nep) is met een taxi te bereiken.
Bulgaarse volk/personeel is erg onvriendelijk en chagrijnig op een enkele na.
Over Aqua Paradise Resort:
Prachtig hotel met leuke zwembaden en aquapark is erg leuk! Nadeel wel dat je 40-45 min bij sommige glijbanen moet wachten omdat ze er 1 tegelijk doen met band dus duurt lang en het is gewoon erg druk, komen veel mensen van buitenaf. Ook spekglad in het hele aquapark op blote voeten.
Kamers waren ruim en schoon, echter wel na 8 dgn maar eens gevraagd of ons bed een keer verschoond ko ln worden omdat er al 8 dgn bloed op zat.
Veel te doen in het hotel zelf, gamehal, bowlen, gratis entree voor meerdere sauna's/stoombaden en binnenzwembad en elke avond entertainment.
Personeel doen hun ding omdat het moet maar lijken er weinig aan te vinden, zijn op enkele na niet vriendelijk, vooral bij het aquapark niet!fluiten al als kinderen 1 keer een spetter maken door te springen.
Qua eten was er van alles en opzich wel variatie, alleen wij vonden het zelf niet altijd even goed.
Al met al een prima vakantie gehad in een prima accomodatie!
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 6
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 9