Granada Luxury Beach
Ultra All Inclusive
-
Hotel

- Nieuw hotel aan het strand
- Zwembad met glijbanen
- Een Spa Center
- Animatie voor jong en oud
7,9
Goed
17 beoordelingen
va 569
* Excl. € 40 kosten per boeking.
Evt. ter plaatse te betalen kosten staan bij de beschrijving.
Evt. ter plaatse te betalen kosten staan bij de beschrijving.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Granada Luxury Beach
Totale score
Gebaseerd op:
17 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Filter ervaringen
Sorteren op
Hubertus Putters
Hem, Nederland
Met partner
,
Over Avsallar:
Wanneer je hier langer zit dan 9 dagen, zoals wij, is er weinig te zien. Om wat te zien zou een trip zelf boeken of met de reisleider en een bezoek aan Alanya een dementie geven aan je vakantie. Met totaal 25 vakanties naar Side, Antalya (Lara), Kemer, Bodrum, Marmaris, Kusadasi, Istanbul en eerder naar Alanya hebben wij enige met Turkije.
Over Granada Luxury Beach:
Het schoonmaken was niet 100% maar wel goed....er werd nl. niet elke dag gezogen. Er waren veel mogelijkheden om mee te doen aan activiteiten. Dat er Oost-Europeanen waren was nauwelijks merkbaar. Wel was het vervelend dat oudere obers drankjes op de tafel plaatsten, zodat zij dan een fooitje probeerde te ontlokken. Terwijl die tafels niet waren bezet. Verder was het personeel vriendelijke en behulpzaam. Jammer is het wel dat je moet betalen om a la carte te eten. € 8 per persoon. Alle publicaties zijn in Russisch, Turks, Duits en Engels. Alleen de e.mail die we ter plaatse kregen was in het NL. Sommige avond activiteiten zijn gelijk aan andere hotels. Miss Granada en vele shows zijn herkenbaar. Heel positef was het dat wij landzicht hadden geboekt wij kosteloos zeezicht hebben gekregen. Maar neem wel vanaf 2e verdieping voor een mooi uitzicht.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Rotterdam, Nederland
Met partner
,
Over Avsallar:
Het hotel ligt in Avsallar, met de bus die regelmatig langsrijdt kan je gemakkelijk naar de stad van Alanya.
Over Granada Luxury Beach:
Het hotel is erg klein, ze hebben een enorm kleine zwembad. Elke ochtend geeft de animatieteam in het zwembad ochtendgymnastiek en handbal. Dit wordt op het zelfde moment gegeven waardoor je niet meer kan zwemmen totdat zij klaar zijn. Daarnaast zijn er extreem weinig bedjes bij het zwembad. Voor 8:30u zijn alle bedjes al geclaimd. Tijdens mijn verblijf heb ik hierom contact opgenomen met guest relations, gemaild naar de receptie en naar de managers. Ik heb foto’s gemaakt van de bedjes waarop alleen een pet, een zonnebril of nog opgevouwen handdoeken lagen. Helaas konden ze niks voor ons doen en wilden ze niet de handdoeken van de gasten opruimen.. Ik ben eerder in Granada Luxury Okurcalar geweest, daar ruimde het personeel die handdoeken op omdat het niet acceptabel is dat gasten de bedjes zo claimen! Ook is de service in het hotel erg slecht. Tijdens het avondeten moet je zo lang wachten tot er eindelijk iemand komt om je drinken te serveren. Ook was het eten enorm slecht!
- Algemene indruk 5
- Ligging 6
- Service 1
- Prijs/kwaliteit 1
- Eten 1
- Kamers 3
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7