T&G Appartementen
Logies
-
Appartement

- Kleinschalig appartementencomplex
- Gelegen in Marmaris
- Op loopafstand van het strand
- Zwembad met zonneterras
8,8
Aanrader
4 beoordelingen
va 439
p.p.
T&G Appartementen
Het kleinschalige T&G Appartementen is een geweldige keuze voor een verblijf in Marmaris. Op loopafstand vind je het strand en tal van restaurants, winkels en uitgaansmogelijkheden. Het appartementencomplex beschikt over een zwembad en een restaurant waar je terecht kunt voor een hapje of een drankje. Het vriendelijke T&G Appartementen is de ideale keuze voor een voordelige vakantie op een centrale locatie.
Direct naar:
Ligging T&G Appartementen
- Gelegen in het centrum van Marmaris
- Strand op ca. 200 meter
- Winkels op ca. 100 meter
- Restaurants en bars op ca. 200 meter
- Bushalte op ca. 50 meter
Faciliteiten
- 2 gebouwen met maximaal 3 verdiepingen
- Er zijn geen liften aanwezig
- 50 appartementen
- 24-uursreceptie
- Lobby
- Tuin
- Wifi in de lobby, de bar en bij het zwembad
Restaurants & bars
- 1 à-la-carterestaurant
- 1 bar
Zwembaden
- 1 buitenzwembad
- Zonneterras
- Ligbedden, matrasjes en parasols gratis (zwembad)
Hotelkamers
- 2-kamerappartement (1-4 personen)
- Ca. 36 m²
- Bestaat uit een woon-/slaapkamer en aparte slaapkamer
- Airconditioning*
- Kitchenette
- Kookplaat
- Broodrooster
- Koelkast
- Kluisje*
- Koffie-/theezetfaciliteiten
- Wifi
- Douche
- Toilet
- Föhn
- Balkon of terras met zitje
*Tegen betaling
Lees hier Disclaimer m.b.t. bovenstaande beschrijving.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in T&G Appartementen
Totale score
Gebaseerd op:
4 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
anonymous
Zoetermeer, Nederland
Met vrienden
,
Over Marmaris-Centrum:
Na 9 jaar terug in marmaris. Veel veranderd maar nog altijd leuk en gezellig
Over T&G Appartementen:
T&G is een leuk appartementencomplex van 2 gebouwen. Kamers wel wat aan de kleine kant, maar daar sliepen we toch alleen.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
anonymous
Rijswijk, Nederland
Alleen
,
Over Marmaris-Centrum:
Marmaris is een prachtige plek en voor iedereen wel wat te doen. Leuke excursies, gezellige haven en genoeg leuke barretjes en shop plezier
Over T&G Appartementen:
Hotel T&G is een heerlijk en schoon appartement. Met erg vriendelijk personeel. Je krijgt elke dag schone handdoeken er zijn 2 zwembaden. De WiFi werkt ook op de kamers. Alles was prima in orde en een perfecte locatie binnen 5 minuten sta je op het strand.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
anonymous
Zwolle, Nederland
Met partner
,
Over Marmaris-Centrum:
Al meerdere keren in Marmaris geweest. Zoals altijd prachtig met veel mogelijkheden. Dagje strand, shoppen of lekker met de boot weg. Alles kan! Uitstapje naar Içmeler en Turunc is een must. Erg goed te doen met de taxi bootjes.
Over T&G Appartementen:
Goede locatie en het ligt dichtbij het strand. Net achter de hoofdstraat. Hierdoor ook rustig gelegen. Het is een op de Engelsen gerichte accommodatie. Prijzen zijn bijv. in Ponden. Medewerkers zijn erg vriendelijk en doen er alles aan om het naar de zin te maken. Het complex heeft twee gebouwen. Gescheiden door de straat. Het ene gebouw heeft een quiet area pool! Ideaal als je rustig (zonder kinderen) aan het zwembad wilt liggen. Wifi kwaliteit kan stukken beter. Maar is in Turkije een algemeen aandachtspunt. Schoonmaak is iedere dag! Wij komen hier zeker nog een keer terug!!!
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 4