Oasis Salinas Sea

- Direct aan het prachtige zandstrand
- 24-uurs All Inclusive
- 4 à-la-carterestaurants
- Volop entertainment voor jong en oud
- Op loopafstand van bruisend Santa Maria
Comfortabele kamers, parelwitte stranden, azuurblauwe zee en dat op slechts 6 uur vliegen vanaf Amsterdam. In het 5-sterrenhotel Oasis Salinas Sea vier je op en top vakantie met je gezin. Je strijkt neer op een ligbedje langs het zwembad terwijl de kinderen volop genieten van waterpret of vriendjes maken in de miniclub. Door de directe ligging aan het prachtige strand is een middagje vertier onder de zon nooit ver weg. Lekker genieten van het uitzicht of een potje beachvolleybal om vervolgens te smullen van een uitgebreide lunch in de beachbar van het hotel.
Je verblijft in Hotel Oasis Salinas Sea op basis van All Inclusive. Dan zijn naast al je maaltijden ook drankjes en snack inbegrepen en niet te vergeten ijs voor de kids. Je kunt 24 uur per dag terecht voor drankjes en de hele nacht zijn er snacks verkrijgbaar. Het gezellige centrum van Sant Maria ligt op een paar honderd meter van het hotel. Hier vind je tal van leuke bars, restaurants en winkels voor een dagje buiten de deur. Het eiland Sal leent zich ook uitstekend voor watersporten en kitesurfen is hier door het zeeklimaat zeer populair. Voor ieder wat wils voor een ontspannen vakantie in Oasis Salinas Sea.
Hotelkamers
Extra bestemmingsinformatie
Airport Security Tax
Voor reizen naar Kaapverdië ben je verplicht om een Airport Security Tax (TSA) te betalen. Via de website van de overheid; https://www.ease.gov.cv/ registreer je je voor vertrek en betaal je € 31,- per persoon. Baby’s tot en met 1 jaar en passagiers van Kaapverdische afkomst hoeven de TSA niet te betalen.
Let op: De online registratie via de officiële website is niet meer mogelijk binnen 5 werkdagen voor vertrek. Je zal de Airport Security Tax (TSA) zelf direct bij aankomst op de luchthaven contant (bij voorkeur gepast) moeten betalen, omdat de online registratie uiterlijk 5 werkdagen voor vertrek moet zijn voltooid.
Toeristenbelasting
Op Kaapverdië betaal je - bij voorkeur contant en gepast - bij aankomst in je accommodatie toeristenbelasting, ca. € 2,50 per persoon per dag (vanaf 16 jaar).
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Oasis Salinas Sea