Fly & Go Penelope Appartementen
Logies
-
Appartement

- Inclusief huurauto
- Op ca. 1,5km van Pythagorion en strand
- Ruime en nette appartementen
- Uitzicht op zee en de jachthaven
- Heerlijk zwembad met poolbar
- Ruime en nette appartementen
9,1
Uitstekend
91 beoordelingen
va
699
p.p.
*incl. alle verplichte kosten
Informatie over de huurauto en de autohuurvoorwaarden - Samos
Bij vertrek t/m 31 oktober 2026 gelden onderstaande autohuurvoorwaarden:
| Auto categorie: | |
|---|---|
| A | Peugeot 108 of gelijkwaardig, handgeschakeld, airco, 4+-deurs |
| B | Peugeot 208 of gelijkwaardig, handgeschakeld, airco, 4+-deurs |
| D | Peugeot 2008 of gelijkwaardig, handgeschakeld, airco, 4+-deurs |
Je huurauto is inclusief:
- C.D.W. verzekering (Collision Damage Waiver)
- Aansprakelijkheidsverzekering
- Diefstalverzekering
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- 24/7 wegenservice vanuit verhuurder
- Lokale belastingen
Je huurauto is exclusief:
- Afkoop eigen risico
- Schade aan banden, ramen, verlichting, dak en bodem
- Extra bestuurder
- Babyzitje/kinderzitje
- Navigatie
Voorwaarden autohuur:
Borg en creditcard
- Wanneer er een reservering voor de huur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofdboeker als hoofdbestuurder aangewezen
- Een fysieke creditcard, op naam van de hoofdbestuurder of medereiziger(s), als vermeld op het voucher als borg, is verplicht
- Voor het gebruik van je creditcard is een pincode nodig
Rijbewijs en bestuurder(s)
- De minimumleeftijd is 23 jaar en de maximumleeftijd is 75 jaar
- Je dient in het bezit te zijn van een geldig rij- en legitimatiebewijs
- Extra bestuurder: € 3 per dag
Wat is niet inbegrepen in de prijs?
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje 'Je huurauto is exclusief' kun je ter plaatse afsluiten en betalen
- Categorie A en B: Het eigen risico bedraagt € 480, en kun je afkopen voor € 10 per dag
- Categorie D: Het eigen risico bedraagt € 550, en kun je afkopen voor € 14 per dag
- Baby-/kinderzitje: te huur voor € 3 per dag
- Navigatie: niet aanwezig
Over de huur
- Pick-up/drop-off van de huurauto kan alleen bij de luchthaven. Een pick-up/drop-off van de huurauto bij de accommodatie gaat op aanvraag via ons Contact Center en hier kan een toeslag voor gelden
- Je levert de auto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de auto. Dit betekent dat de auto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd
- Bij verlate teruggave kunnen extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op deze eventuele extra kosten
- Let op: bij aankomst op de luchthaven meld je je eerst bij de Corendon reisleiding. Daar krijg je een envelop en word je verwezen naar de autohuurbalie
Overig
- Je diefstalverzekering is inclusief zolang je in het bezit bent van de autosleutel
- De verzekering biedt geen dekking door schade die ontstaat door misbruik of nalatigheid en schade aan het interieur of persoonlijke bezittingen, schade bij rijden onder invloed van alcohol of drugs, schade veroorzaakt door gebruik van verkeerde brandstof, evenals boetes en tol
- Getoonde beelden van diverse categorie auto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de auto's enigszins afwijken van de beelden
- Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf. Zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto
Bij vertrek vanaf 1 april 2027 gelden onderstaande autohuurvoorwaarden:
| Auto categorie: | |
|---|---|
| A | Peugeot 108 of gelijkwaardig, handgeschakeld, airco, 4+-deurs |
| B | Peugeot 208 of gelijkwaardig, handgeschakeld, airco, 4+-deurs |
| C | Dacia Sandero stepway of gelijkwaardig, handgeschakeld, airco, 4+-deurs |
| D | Peugeot 2008 of gelijkwaardig, handgeschakeld, airco, 4+-deurs |
| J | Suzuki Jimny of gelijkwaardig, handgeschakeld, airco, 2+- of 4-deurs |
Je huurauto is inclusief:
- Full Damage Waiver, zonder eigen risico
- Diefstalverzekering
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Lokale belastingen
- 24/7 wegenservice vanuit de verhuurder
Je huurauto is exclusief:
- Extra bestuurder(s)
- Babyzitje: € 3,- per dag (vooraf reserveren)
- Kinderzitje: € 3,- per dag (vooraf reserveren)
Voorwaarden autohuur:
Rijbewijs en bestuurder(s)
- Wanneer er een reservering voor de verhuur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofdboeker als hoofdbestuurder aangewezen.
- De minimumleeftijd is 21 jaar. De maximumleeftijd is 75 jaar.
- Je moet minimaal 1 jaar in het bezit zijn van een geldig rijbewijs.
- Je dient in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs en legitimatiebewijs.
- Extra bestuurder: € 3 per bestuurder per dag.
Borg en creditcard
- Er is geen borg vereist.
Verzekeringen
- Alle huurauto’s op Samos zijn all-risk verzekerd, inclusief schade aan de autoruiten en banden.
- De diefstalverzekering is inclusief zolang je in het bezit bent van de autosleutel en autopapieren en deuren en ramen op slot waren. Bij verlies van de autopapieren of sleutel worden kosten doorbelast.
- De verzekering biedt geen dekking voor schade die ontstaat door misbruik of nalatigheid en schade aan het interieur of persoonlijke bezittingen als bijv. schade bij rijden onder invloed van alcohol of drugs, schade veroorzaakt door gebruik van verkeerde brandstof, schade door off-road rijden of doorrijden met een lekke band of door rood licht rijden, evenals boetes en tol. In het geval van een boete zal de autoverhuurder bovenop het bedrag van de boeten ook administratiekosten berekenen. Indien je een van de bovengenoemde nalatigheden hebt begaan, dien je alle daaruit voortvloeiende kosten ter plaatse aan de autoverhuurder te betalen. In geval van schade dient direct de politie en de autoverhuurmaatschappij gecontacteerd te worden en een schaderapport opgemaakt te worden.
- Let op: De verzekering van het autoverhuurbedrijf biedt alleen dekking als men het voertuig geparkeerd laat op de plaats waar het incident heeft plaatsgevonden, contact opneemt met de politie en de autoverhuurbedrijf onmiddellijk informeert.
Over de huur
- Pick up & drop off point: op de luchthaven (08.00 – 13.30 en 17.30 – 20.00 uur) Bij aankomst meld je je eerst bij de Corendon reisleiding, die je dan doorverwijst naar de autohuur.
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de huurauto.
- Bij verlate teruggave kunnen extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
- Je levert de huurauto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst
- Het huurcontract van de autoverhuurmaatschappij met hierin de gedetailleerde gebruiksvoorwaarden moet ter plaatse ondertekend worden.
- Goed om te weten: Neem een uitgeprint autohuurvoucher mee om te kunnen overhandigen.
Overig
- Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf. Zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
- Controleer bij het ophalen van de huurauto het voertuig zorgvuldig van binnen en buiten zodra je instapt en voordat je wegrijdt.
- Let op: Het boeken van een voertuig in een bepaalde categorie garandeert geen bepaald merk of type/model. Afhankelijk van de beschikbaarheid ter plaatse ontvang je een vergelijkbaar voertuig binnen dezelfde categorie
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Penelope Appartementen
Totale score
Gebaseerd op:
91 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Emilie
Nederland
Met vrienden
,
Over Pythagorion:
Pythagorion is een levendig gezellig vissersdorp. Met de auto kom je bij de mooiste stranden en andere leuke plaatsjes.
Over Fly & Go Penelope Appartementen:
Fantastische accommodatie. Alles perfect! Ruime kamers. Schone kamers. Geweldige bedden. Complex is goed verzorgd en schoon. Uitzicht is magnifiek. Rustig complex. Fijn zwembad. Aardige eigenaren en dochter. Daarbij zijn ze goed voor dieren, dat is niet overal in Griekenland. Echt een dikke 10.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Johanna
Nederland
Met vrienden
,
Over Pythagorion:
Het appartement is zeer ruim. Voor Penelope en haar dochter is niets teveel. Je hoeft het maar te vragen en ze regelen het. Als je op hun terras wat drinkt, krijg je altijd wel een klein hapje erbij. De ligging is ongeveer 1,7 km van het centrum. Je kunt via de jachthaven naar Pythagorion lopen of via de doorgaande weg die bij tijd en wijle erg druk is. Heen is het berg af en terug berg op. Er is bijna geen stoep waar je op kunt lopen. Voor mensen die slecht ter been zijn is lopen geen optie. Een auto is dus geen overbodige luxe hebben we ervaren. Al met al mooi verzorgd complex met prachtig uitzicht en niet onbelangrijk goede bedden.
Over Fly & Go Penelope Appartementen:
Top appartement goed verzorgd en lieve eigenaren .
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Johannes
Nederland
Met partner
,
Over Pythagorion:
Heerlijk veelzijdig verblijf in Phytagorion. Gezellig en veel terrassen en eet gelegenheden
Over Fly & Go Penelope Appartementen:
:Prachtige ligging (je hebt wel een auto nodig) maar uiterst schoon en nverzorgd.
- Algemene indruk 10
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Hajo
Nederland
Met partner
,
Over Pythagorion:
heerlijk eiland, mooi weer, leuk dorp dat Pythagorio
Over Fly & Go Penelope Appartementen:
altijd fijn bij Penelope. Was hier voor de 25e keer dus dat is niet voor niets
- Algemene indruk 8
- Ligging 10
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Pythagorion:
Mooie stranden en goede bedjes.en lekker drinken en eten te krijgen
Over Fly & Go Penelope Appartementen:
Liefe familie staan voor je klaar
Zijn erg schoon en goed onderhouden complex
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Rijk
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Pythagorion:
Mooi, wel wat afgelegen maar daardoor veel rust. Huur een auto
Over Fly & Go Penelope Appartementen:
Mooi complex met fijn zwembad. Altijd genoeg plek bij het zwembad. Appartementen zijn ruim, groot balkon en fijne stoelen. Rustig gelegen, je hebt wel een auto nodig, maar dat wisten we. Bedden van de kinderen waren wel erg hard en de ruimte waar de kinderen sliepen was steeds erg warm. Airco niet toereikend voor hele Appartement. Verder niets op aan te merken, Keurig schoon. Fijne grote koelkast met groot vriesvak. Wij hadden prachtig uitzicht over de haven.
Wel jammer dat er weinig leven was bij de 'bar' en de eigenaren niet erg uitnodigend waren. Waren soms openlijk ruzie aan het maken, waar iedereen van mee kon genieten. Miste een beetje de Griekse gastvrijheid.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Pythagorion:
Pythagorion heel gezellig plaatsje met veel eetgelegenheden en toeristenwinkels.
Over Fly & Go Penelope Appartementen:
Voor de derde keer daar verbleven dus dat zegt al genoeg.
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 8
Karsten
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Pythagorion:
Samos is een erg mooi groen eiland met erg mooie dorpjes, mooie (vooral kiezel)stranden, superlievemensen en goed eten!
Over Fly & Go Penelope Appartementen:
De accommodatie is erg mooi! Heel schoon, heel aardige familie, mooi zwembad, topuitzicht. Er zijn circa 10 appartementen, dus het is er erg rustig. Dat vonden wij heel fijn. Een auto (of taxivervoer) is wel echt noodzakelijk. Wij hadden voor onze vakantieduur een auto gehuurd via Corendon/Amaris. Dat was top!
- Algemene indruk 10
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 8
Yvonne
Nederland
Met partner
,
Over Pythagorion:
Wat betreft de ligging: Pythagorio is op 25 minuten wandelen afstand. Daarom is een auto wel handig.
Over Fly & Go Penelope Appartementen:
Mooi, ruim en schoon appartement. Ruim terras. Keukeninventaris is erg sober. Goede bedden en een erg fijn zwembad. Niet erg veel kastruimte.
- Algemene indruk 10
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Jozef
Nederland
Met partner
,
Over Pythagorion:
Phytagorion op het moment van ons bezoek verzorgde plek niet te druk. Als strand kunnen pisilli amos aanbevelen.
Over Fly & Go Penelope Appartementen:
Rustig geweldig gelegen accommodatie. Gerund door gastvrije eigenaresse met haar familie. Voor ons zeer goed bevallen. Wel is een huurauto aan te bevelen.
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8