Attalos Hotel Athens
Attalos Hotel Athens is een no-nonsense hotel in het centrum waar je slim zit voor alles wat je in Athene wilt doen. Je hebt een comfortabele plek om te slapen en bij te tanken, met een service waar veel reizigers enthousiast over zijn.
Bovenop het hotel vind je een rooftop bar die je citytrip nét dat extra’s geeft: uitzicht op de Akropolis en de stad die ‘s avonds gaat leven. Perfect als afsluiter na een dag cultuur, shoppen of gewoon lekker doelloos rondlopen (het beste soort lopen).
De ligging maakt het af: je zit vlak bij Monastiraki en het metrostation, dus je schakelt makkelijk tussen wandelen en snel doorpakken. De markten en bekende plekken liggen dichtbij, en je bent zo weer “thuis” in het hotel.
Als je Athene compact, handig en sfeervol wilt aanpakken, dan is Attalos Hotel Athens een goede match. Tijd om je route uit te stippelen?
Direct naar:
Ligging Attalos Hotel Athens
- Gelegen in het centrum van Athene
- Dichtstbijzijnde winkel en restaurant op ca. 50 meter
- Dichtstbijzijnde bar op ca. 300 meter
- Openbaar strand op ca. 7 kilometer
- Agora op ca. 500 meter
- Erechteion op ca. 700 meter
- Acropolis op ca. 950 meter
- Bushalte op ca. 150 meter
- Metrostation op ca. 250 meter
Faciliteiten
- 1 gebouw met maximaal 6 verdiepingen
- 1 lift
- 24-uursreceptie
- Lobby
- Bagageruimte
- Wifi
- Wasservice*
*Tegen betaling
Restaurants & bars
- Ontbijtruimte
- 1 rooftop bar
Hotelkamers
- Standaardkamer (1-2 personen)
- Ca. 16-20 m²
- Telefoon*
- Airconditioning
- Televisie
- Koelkastje
- Kluisje*
- Waterkoker
- Wifi
- Douche
- Toilet
- Föhn
- Slippers
- Geen balkon of terras
- De voordeelkamer (ca. 16-18 m²) kan qua ligging, uitzicht en faciliteiten afwijken van de Standaardkamer
*Tegen betaling
Kinderfaciliteiten
- Babybedjes (op aanvraag en op basis van beschikbaarheid)
Verzorging Zomer & Winter: Attalos Hotel Athens
- Verblijf o.b.v. Logies
- Tegen een meerprijs verblijf je o.b.v. Logies & Ontbijt: Ontbijt in buffetvorm
Extra bestemmingsinformatie
Toeristenbelasting (Climate Crisis Resilience Fee)
In Griekenland, betaal je bij aankomst in je accommodatie een toeristenbelasting. De hoogte hiervan is afhankelijk van het aantal sterren van je accommodatie. Het bedrag dient contant te worden betaald.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Attalos Hotel Athens