Fly & Go Corendon Mangrove Beach


- Inclusief huurauto
- Je viert je vakantie verantwoord in deze duurzame en luxe accommodatie!
- Waanzinnig Corendon resort omringd door mangrovebos
- Direct aan het privé zandstrand en nabij Willemstad
- Prachtig Aquapark met spectaculaire glijbanen
- Ga je voor sushi, Italiaans, BBQ of ben jij te vinden bij de Food Street?
- wi-fi
- kids
- familie
- all in
Kom onbezorgd vakantie vieren in het spiksplinternieuwe Corendon Mangrove Beach Resort op tropisch Curaçao! Dit prachtige resort, per september onderdeel van Curio Collection by Hilton, wordt aan drie zijden omringd door een mangrovebos dat bijna nergens anders in het Caribisch gebied te vinden is. Voor de deur ligt het heerlijke privéstrand met uitstekende duikmogelijkheden door de pier en het wrak op de zeebodem, een eigen duikcentrum en diverse watersportmogelijkheden. Vanuit het Ultra All Inclusive resort loop je gemakkelijk naar het centrum van Willemstad en de historische, natuurlijke haven.
Ook ín het hotel kijk je je ogen uit. Wat dacht je van een Food Street met Nederlandse snacks, pizza’s, wafels en ijs, luxe kamers, ruime suites en 3 zwembaden? Helemaal gaaf is natuurlijk het aquapark met spectaculaire glijbanen zoals de vrije val, rafting glijbaan, blackhole en multi lane. En als klap op de vuurpijl de unieke, avontuurlijke, revolutionaire King Cobra waar je hoe dan ook een adrenaline kick van krijgt. Dit is wat we noemen; next level aquafun!
Dus ‘unplug’ jezelf van je drukke (werk)leven, want dit is dé plek om je over te geven aan het relaxte levensritme van Curaçao.
Direct naar:
Ligging: Corendon Mangrove Beach Resort nabij Willemstad
- Direct aan het witte privé zandstrand met pier en vip Cabana Services
- Midden in een uniek lagune- en parkgebied met mangrovebossen
- Ca. 500 meter van het kleurrijke centrum van Willemstad
- Aantal winkeltjes en restaurants op loopafstand
Faciliteiten: Corendon Mangrove Beach Resort
- Hoofdgebouw van 7 verdiepingen
- 4 bijgebouwen van 4 verdiepingen
- 399 kamers
- 24-uursreceptie
- Gratis wifi op het gehele resort
- Lobby
- 6 liften
- Bagageruimte
- Parkeergelegenheid
- Winkeltjes*
- Wasservice*
- Roomservice*
*Tegen betaling
Let op: vanaf januari 2022 worden er zo’n 300 tot 400 kamers bijgebouwd, die naar verwachting in de winter van 2023 worden geopend. Daarnaast vinden ook werkzaamheden bij de parkeergarage, restaurants en vergaderzalen plaats. Het hotel doet er alles aan om eventuele overlast zoveel mogelijk te beperken.
Restaurants & bars
- Buffetrestaurant met showcooking en terras: ontbijt, lunch en diner
- Food Street: o.a. Nederlandse snacks, pizza's, wafels, baked potatoes, ijsjes
- Dushi Sushi Club: doe je smaakpapillen een plezier met overheerlijke verse sushigerechten
- Ristorante Siciliano (geopend afhankelijk van het aantal gasten): geniet van pizza's, pasta's en meer Italiaanse verwennerijen
- Cor en Don's BBQ Restaurant: smul van heerlijke grillgerechten zoals spareribs, kippendijen en de beste Argentijnse biefstuk
- Patisserie: versgebakken zoetigheden, koffie, thee, lichte snacks
- Diverse bars: o.a. poolbar, beachbar en lobbybar
- Don Cigar Lounge: o.a. whisky en cocktails*
- Reserveren voor een à-la-carterestaurant kan dagelijks tussen 10.00 en 16.00 via Guest Relations. Dit kan uiterlijk 1 dag van tevoren.
Per verblijf kun je eenmaal gratis dineren in één van de à-la-carterestaurants.
*Tegen betaling
Zwembaden
- 4 zwembaden waaronder een infinity pool en activity pool
- Aquapark met 6 glijbanen: o.a. blackhole, vrije val, rafting glijbaan, multi lane glijbaan
- King Cobra, een unieke, spectaculaire glijbaan. De enige in de Caribbean!
- Zonneterras met gratis ligbedden en parasols
- Gratis ligbedden en parasols op het privéstrand
- Beach Cabana's*
- Gratis badhanddoekenservice
*Tegen betaling
Hotelkamers
- Standaard deluxe kamer (1-3 personen)
- Modern en comfortabel ingericht, 31 m2
- Telefoon*
- Airconditioning
- Televisie
- Minibar
- Wifi
- Kluisje
- Koffie-/theezetfaciliteiten
- Douche
- Toilet
- Föhn
- Balkon of terras met zitje
- Tegen een meerprijs te boeken met zeezicht
*Tegen betaling
- Deluxe kamer zeezicht (2-3 personen)
- Dezelfde faciliteiten als de standaard deluxe kamer
- Dit kamertype bevindt zich aan de strandzijde en heeft zeezicht
- Juniorsuite zeezicht (min. 2 pers. en max. 2 volw.)
- Dezelfde faciliteiten als de standaard deluxe kamer maar ruimer, 53 m2
- Extra: woonkamer en aparte slaapkamer
- Badkamer met 2 regendouches
- Quadkamer voor gezinnen (2 volw. + 2 kind.)
- Dezelfde faciliteiten als de standaardkamer, maar iets ruimer, 36 m2
- Geschikt voor:
- 2 volwassenen en 2 kinderen (7-14 jaar) of;
- 2 volwassenen en 1 kind van 2-14 jaar + 1 kind van 2-6 jaar
- Tegen een meerprijs te boeken met zeezicht
- Familie connection kamer (4-6 pers.)
- Dezelfde faciliteiten als de standaard deluxe kamer, maar ruimer, 62 m2
- Geschikt voor:
- 2, 3 of 4 volwassenen en 1, 2 of 3 kinderen of;
- 4 volwassenen
- Bestaat uit 2 slaapkamers en 2 badkamers
- Tegen een meerprijs te boeken met zeezicht
- Dit kamertype bestaat uit 2 Standaard Deluxekamers met een tussendeur
- Presidential Suite (4-6 pers.)
- Zeer ruim; ca. 100 m²
- Dezelfde faciliteiten als de standaard deluxe kamer
- Geschikt voor:
- 3 of 4 volwassenen en 1, 2 of 3 kinderen of;
- 4 volwassenen
- Extra: woonkamer, 2 slaapkamers; één grote master bedroom met kingsizebed en één comfortabele slaapkamer met een kingsize bed, 2 badkamers en adembenemend uitzicht over de Caribische Zee
- Alle Presidential Suites hebben 2 balkons; 1 met zitje en 1 met privézwembad
Activiteiten & ontspanning
- Ochtendgymnastiek, aerobics, steps, yoga
- Beachvolleybal en -voetbal, darts, tafeltennis
- Boccia
- Danslessen
- Taalcursussen
- Fitnessruimte (24 uur per dag geopend)
- Watersporten aan het strand*
- Bij de tourdesk kun je terecht voor duikcursussen, begeleide duiken en al je duikbenodigdheden*
- Behandelingen bij de Beach Spa Cabana's*
- Overdag een gevarieerd entertainment-/activiteitenprogramma zoals yoga, aqua gym, beachvolleybal, etc. en 's avonds livemuziek en shows. (vanwege COVID-19 is er tot nader orde geen gevarieerd entertainment-/activiteitenprogramma)
*Tegen betaling
Kinderfaciliteiten
- 1 kinderzwembad
- Aqua tower in het aquapark
- Speeltuintje
- Kids entertainment en animatie
Verzorging Zomer: Corendon Mangrove Beach Resort
- Verblijf o.b.v. Ultra All Inclusive:
- Ontbijt in buffetvorm (07.00-10.00 uur)
- Laat ontbijt in buffetvorm (10.00-11.00 uur)
- Lunch in buffetvorm (12.30-14.30 uur)
- Diner in buffetvorm (19.00-21.30 uur)
- Dushi Sushi Club, Ristorante Siciliano en Cor en Don's BBQ Restaurant (reservering verplicht)
- Diverse snacks: o.a. pizza's, ijs en wafels (11.00-17.00 uur, m.u.v. de openingstijden van het buffet)
- Patisserie: versgebakken zoetigheden, koffie, thee, lichte snacks 24 uur per dag
- Geselecteerde lokale (non-)alcoholische drankjes (10.00-24.00 uur)
- Tegen betaling: importdrankjes, drank in flessen, energiedrankjes, verse vruchtensappen, roomservice, The Don Cigar Lounge, speciale wijnen, Beach Spa Cabana's.
Verzorging Winter: Corendon Mangrove Beach Resort
- Verblijf o.b.v. Ultra All Inclusive:
- Ontbijt in buffetvorm (07.00-11.00 uur)
- Lunch in buffetvorm (12.30-14.30 uur)
- Diner in buffetvorm (19.00-21.30 uur)
- Dushi Sushi Club, Ristorante Siciliano en Cor en Don's BBQ Restaurant (reservering verplicht)
- Diverse snacks: o.a. pizza's, ijs en wafels (11.00-17.00 uur, m.u.v. de openingstijden van het buffet)
- Patisserie: versgebakken zoetigheden, koffie, thee, lichte snacks 24 uur per dag
- Geselecteerde lokale (non-)alcoholische drankjes (10.00-24.00 uur)
- Tegen betaling: importdrankjes, drank in flessen, energiedrankjes, verse vruchtensappen, roomservice, The Don Cigar Lounge, speciale wijnen, Beach Spa Cabana's.
Belangrijke informatie
Met KLM vanaf Schiphol
- GRATIS 12 kilo handbagage
- GRATIS maaltijden en drankjes
- EIGEN tv-scherm met ruime keuze aan films en entertainment
- ook SPAREN voor Flying Blue Miles
Met Air Belgium vanaf Zaventem
- GRATIS 10 kilo handbagage
- GRATIS maaltijden en drankjes
- EIGEN tv-scherm met ruime keuze aan films en entertainment
Op de dag dat je terugreist naar Nederland/België, vertrek je in de late middag vanuit Curaçao, en kom je de volgende ochtend vanwege 6 uur tijdsverschil (1 dag later) aan in Amsterdam/Brussel. Let op: in de winterperiode is het tijdsverschil 5 uur. Als je bij ons een 9-daagse reis boekt, heb je 7 overnachtingen in de accommodatie van je keuze en de laatste nacht in het vliegtuig.
Bijvoorbeeld: Je vertrekt op donderdag 2 januari en vliegt terug op donderdag 9 januari, dus je landt op Amsterdam/Brussel op vrijdag 10 januari = 9 dagen. Je boekt dan 7 overnachtingen in je hotel + 1 overnachting in het vliegtuig. Houd rekening met het feit dat het voor je reisverzekering wel van belang is door te geven dat je 1 dag later in Nederland/België aankomt.
Extra informatie
Bij deze pakketreis is een huurauto inbegrepen. Bij aankomst op je bestemming staat de auto voor je klaar op de luchthaven. Op de dag van vertrek lever je de auto hier ook weer in. De reisleiding, aanwezig op de luchthaven, verwijst je naar het autoverhuurbedrijf en geeft je een welkomstenvelop.
Is je reisgezelschap te groot voor één auto? Boek dan een tweede auto bij. Voor prijzen en beschikbaarheid kun je contact opnemen met ons Contact Center.
Maatregelen gezondheid & veiligheid hotels
Om je zo veilig mogelijk te kunnen ontvangen moeten alle hotels zich aan strikte regels en voorgeschreven hygiënemaatregelen houden. Deze maatregelen komen veelal voort uit regelgeving vanuit de lokale overheid. Denk hierbij bijvoorbeeld aan extra grondige schoonmaak van de kamers en openbare ruimtes, het aanbod van voldoende desinfectiepunten en het afstand houden in de publieke ruimtes van het hotel. Ook kan het gebeuren dat tijdens je verblijf niet alle faciliteiten (bijv. binnenzwembad of sauna) van het hotel geopend zijn en binnenactiviteiten (bijv. miniclub) naar buiten verplaatst worden.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Corendon Mangrove Beach
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 5
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
- Algemene indruk 7
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 4
- Kamers 10
- Kindvriendelijk 9
- Wifi kwaliteit 8
- Algemene indruk 10
- Ligging 6
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
- Algemene indruk 7
- Ligging 6
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 3
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten 5
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
- Algemene indruk 9
- Ligging 7
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 8
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
2:02:46 AM (2:02:46 AM) | 114 (101|77)