Fly & Go Bon Bini Seaside Resort
Logies
-
Aparthotel

- Inclusief huurauto
- Comfortabele, kleurrijke, ruime bungalows
- Rustig gelegen temidden van een prachtige groene tuin
- Nabij het populaire en hippe Mambo Beach
- Heerlijk zwembad, relaxed genieten
8,9
Aanrader
171 beoordelingen
va
1053
p.p.
Autohuur Categorie A
Suzuki Alto of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie B
Kia Picanto of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie C
Hyundai I10 of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie D
Kia Rio of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie E
Suzuki Jimney Hardtop of gelijkwaardig.
Autohuur Categorie F
Suzuki Vitara of gelijkwaardig.
Uw huurauto is inclusief:
- C.D.W. (Collision Damage Waiver) met een minimaal eigen risico van USD 400
- TP (Theft Protection) met een minimaal eigen risico van USD 400
- Ongelimiteerd aantal kilometers
- Toeslag voor het ophalen en inleveren van de huurauto op de luchthaven
- Veiligheidstoeslag (security charge) $ 2,86.
- Eerste bestuurder (tussen de 26 en 69 jaar)
- Lokale belastingen
Uw huurauto is exclusief:
- Verlagen eigen risico (FIP Charge)*
- P.A.I. verzekering USD 5 per dag (Persoonlijke Ongevallenverzekering)**
- Toeslag jonge bestuurders (23-25 jaar en 70 jaar en ouder)
- Extra tweede bestuurders
- Kinderzitje
- Banden- en ruitverzekering is $3,00 exclusief 9% belasting per dag
Voorwaarden autohuur:
- Wanneer er een definitieve boeking voor de huur van een auto wordt gemaakt, wordt de hoofdboeker als hoofdbestuurder aangewezen. Daarnaast is het van belang dat bij het gebruik van een creditcard deze op naam van de hoofdbestuurder moet staan. Voor deze bestemming is een fysieke creditcard verplicht! Met een pre-paid of een virtuele creditcard krijg je de huurauto NIET mee. Bovendien valt het afkopen van het eigen risico NIET onder de verzekeringen die bij boeking inbegrepen zijn. Dit moet altijd ter plaatse nog afgekocht worden.
- Uw diefstalverzekering is inclusief zolang u in het bezit bent van de autosleutel.
- Alle verzekeringen en extra's onder het kopje exclusief kunt u ter plaatste afsluiten en betalen (genoemde tarieven zijn exclusief lokale belastingen).
- *) Het eigen risico bedraagt $ 500, - voor categorie A, B, C, D, E en F: in de prijs is de C.D.W. (Collision Damage Waiver/All Risk Dekking) inbegrepen. Het eigen risico kunt u verlagen van $ 500, - naar $ 100, - met een FIP Charge van $ 15, - per dag (exclusief lokale belastingen). Deze FIP Charge kan niet vooraf worden geboekt en betaald en zal lokaal aan de balie dienen te worden getekend en betaald. Het verlagen van het eigen risico d.m.v. de FIP charge is niet mogelijk bij underage bestuurders van 23-25 jaar.
- Een creditcard (Eurocard/Mastercard en Visa Card) op naam van de hoofdbestuurder als borg is verplicht. Prepaid creditcards (debit cards), creditcards van American Express, bankpassen, cheques en cash en een creditcard op telefoon (bijv. in Apple Wallet) worden NIET als borg geaccepteerd.
- Let op: u dient de pincode van de creditcard in te voeren zodat de borg kan worden gereserveerd.
- **) P.A.I. verzekering (Persoonlijke Ongevallenverzekering): $ 5, - per dag. Een persoonlijke ongevallenverzekering wordt in de meeste gevallen gedekt door uw reisverzekering.
- Banden- en ruitverzekering is $3,00 exclusief 9% belasting per dag.
- Minimum leeftijd van de bestuurder is 26 jaar. Voor bestuurders van 23-25 jaar oud en vanaf 70 jaar en ouder (ook als medebestuurder) geldt er een toeslag: $ 5, - per dag (per bestuurder).
- U dient minimaal een jaar in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs. Alle internationale rijbewijzen worden geaccepteerd.
- Extra bestuurders (max. 1): $ 5, - per persoon per dag.
- Kinderzitje: te huur: $ 5, - per dag (per kinderzitje).
- Navigatie: de huurauto’s zijn niet voorzien van een navigatiesysteem. Dit wordt ook niet aangeboden door de autoverhuurmaatschappij.
- Airco: alle huurauto's zijn voorzien van airconditioning.
- Let op: u dient een uitgeprint autoverhuur voucher te kunnen overhandigen. Het is daarom belangrijk uw autoverhuur voucher voorafgaand aan uw reis minimaal 1x uit te printen.
- U levert de huurauto in met dezelfde hoeveelheid brandstof als bij ontvangst.
- Pick up & Drop off point: op de luchthaven. Bij de accommodatie is niet mogelijk:
- De minimale huurperiode is 3 dagen, waarbij 1 dag wordt beschouwd als een periode van 24 uur.
- De huurperiode gaat in op het moment van ontvangst van de huurauto. Dit betekent dat de huurauto op hetzelfde tijdstip moet worden ingeleverd.
- Bij verlate teruggave zullen/kunnen er extra kosten worden doorberekend. Corendon heeft geen invloed op de eventuele extra kosten.
- Getoonde beelden van diverse categorie huurauto's zijn slechts ter illustratie. In werkelijkheid kunnen de huurauto's enigszins afwijken van de beelden.
Je gegevens worden doorgestuurd naar het autoverhuurbedrijf, zij kunnen contact met je opnemen voor bijvoorbeeld ophaalinformatie of andere zaken omtrent je huurauto.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Bon Bini Seaside Resort
Totale score
Gebaseerd op:
171 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Leonie Zoer
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Curacao is geweldig. We waren heel blij met de huurauto. Elke dag zijn we wel op pad geweest.
Over Fly & Go Bon Bini Seaside Resort:
Bon Bini Resort is prima. Geen overdreven luxe. Schoon. Fijne airco en prima zwembad. Wel hadden we bij aankomst maar 3 vorken en 3 lepels in het keukentje. Beetje gek als je bedenkt dat het een 6-persoonshuisje was waar we inzaten met z'n 4-en. Zonder problemen kregen we er 1 extra vork en lepel bij. Dat vonden we dan wel weer grappig ;-)
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 5
- Wifi kwaliteit 10
Ronnie Jongsma
Nederland
Met vrienden
,
De ligging is ideaal, op paar minuten lopen van Mambo Beach. Zorg wel dat je een auto op het op het eiland huurt. Er is zoveel meer te zien en vanaf dit resort is alles goed te bereiken.
Over Fly & Go Bon Bini Seaside Resort:
Simpel, maar prima. Het zijn eigenlijk allemaal huisjes op een park zonder faciliteiten. Er is een zwembad met douche en toiletten. Zwembad is verwarmd maar het water werd niet schoon gehouden. Het is er om toe wel erg netjes!
- Algemene indruk 10
- Ligging 9
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Robert Arends
Nederland
Met partner
,
Mambo Beach heeft een mooi en gezellig strand met voldoende ligstoelen en parasols, restaurants en wat winkels.
Wij vonden het meer sfeer hebben dan de Jan Thiel Baai. Daar staat bovendien op de weg daar naar toe bijna elke dag een file.
Mambo Beach ligt ook dichterbij Willemstad en de andere mooie strandjes.
Over Fly & Go Bon Bini Seaside Resort:
Bon Bini Seaside Resort heeft heerlijke ruime en mooie huisjes. 5 minuten lopen van het strand; weg uit de drukte, maar toch dichtbij.Je moet wel een weg en parkeerplaats oversteken. We hadden eerst een huisje met uitzicht op deze weg en parkeerplaats. Dat vonden we niks. Gelukkig konden we vanaf de volgende dag een huisje met uitzicht op de tuin krijgen. Dat was super. Vooral met de grote veranda was het echt genieten.
Huisje is goed voorzien met een Nespresso apparaat, waterkoker, ruime koelkast en magnetron. Airco deed het prima.
Nadeel is dat er geen supermarkt is op loopafstand. Maar je kan in de ochtend op 2 momenten gratis mee met een busje die je naar een grote super brengt en na een uur weer ophaalt.
Het is daarom handig een autootje te huren en zeker ook naar de kleine mooie strandjes aan de andere kant van Willemstad te rijden zoals Playa Lagun, Grote Knip en Daabooi.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 4
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Ik vond de bungalow met de prachtige tuin erg mooi.
Over Fly & Go Bon Bini Seaside Resort:
We hebben erg genoten van ons verblijf. Deze accommodatie is zeer aan te raden.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Yvonne Zantman
Nederland
Met partner
,
Bonbini Seaside Resort ligt centraal en dicht bij Mambo Beach
Over Fly & Go Bon Bini Seaside Resort:
Bonbini Seaside Resort sinds overname van der Valk/Corendon niet goed meer, slechte schoonmaak, slechte tot geen Wifi en park bijna leeg
- Algemene indruk 4
- Ligging 7
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten -
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Mambo Beach is een geweldige locatie. Mooi strand en leuke winkeltjes.
Over Fly & Go Bon Bini Seaside Resort:
Gezellig appartement, mooie vrije ligging. Prima airco.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Lotte Vanzutphen
Nederland
Met vrienden
,
Prachtig eiland. Water van Mambo Beach is zeker niet zo mooi als de andere strandjes, maar de faciliteiten als ligbedjes en restaurantjes enzo zijn perfect. Ik raad je aan om een auto te huren en allerlei strandjes af te gaan. Klein Curaçao is leuk als je er toch bent en de Tugboat is een echte aanrader als je van snorkelen of duiken houdt! Voor feestjes ben je ook aan het juiste adres bij Mambo Beach en op zaterdag bij Jan Thiel Zanzibar.
Over Fly & Go Bon Bini Seaside Resort:
Perfecte ligging bij Mambo Beach (zeker als je wilt uitgaan daar, in de nacht kan je gewoon teruglopen). Verder centraal gelegen als je met een huurauto op pad wilt.
Het personeel is erg vriendelijk en het zwembad is heerlijk warm. Leuk dat er leguanen en salamanders rond de huisjes lopen.
Enige minpunt is dat je de airco niet aan kan laten staan als je weg gaat. Ook niet met een pasje van thuis, wat in andere verblijven vaak wel werkt. Het dak van het leefgedeelte is erg hoog, dus wij hebben alleen de airco in de slaapkamer en badkamer gehad. De airco zit namelijk in de slaapkamer en wij dachten dat het te lang zou duren als we heel het huisje koel wilde krijgen. Dus het is Erg heet als je terug komt. En leefgedeelte is heet als je zoals ons de deur van de slaapkamer niet open zet.
Verder was alles perfect! Zou het zeker aanraden!
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten -
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Anoniem
Nederland
Met vrienden
,
Fijn om dicht bij mambo te zitten kun je avonds heerlijk een drankje doen. Handig auto erbij zodat je de rest van het eiland kan verkennen.
Over Fly & Go Bon Bini Seaside Resort:
Fijne ruime bungalow. Ruim van binnen, helaas geen airco in woonkamer/badkamer. Auto voor de deur parkeren. Gezellig en hulp aan personeel.
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Patricia Versluis
Nederland
Met partner
,
Heerlijk klimaat, fijne bestemming voor ontspannen vakantie.
Auto is een vereiste als je iets wil zien/ondernemen.
Vriendelijke mensen.
Over Fly & Go Bon Bini Seaside Resort:
Mooi appartement, zeer ruim, schoon, regelmatig schoonmaak.
Geen vermaak op park, nauwelijks contact gehad met medewerkers.
Wel behulpzaam bij vragen.
Ligging uitstekend!
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Met vrienden
,
Mooie bestemming, genoeg te beleven! Auto nodig om erop uit te gaan
Over Fly & Go Bon Bini Seaside Resort:
Goed verzorgd, netjes en kort bij verschillende restaurantjes
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 5
- Wifi kwaliteit 8