Fly & Go Diamant Residence Hotel & Spa
All Inclusive
-
Hotel


- Inclusief huurauto
- Al jaren favoriet!
- Toplocatie, op loopafstand van het zandstrand
- Familiekamers tot 6 personen
- Kijk de kinderen eens genieten!
- Uitstekende spa & wellnessfaciliteiten
8,4
Zeer goed
382 beoordelingen
va
902
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Diamant Residence Hotel & Spa
Totale score
Gebaseerd op:
382 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Zoe
Nederland
Met partner
,
Sunny beach is een super leuke en gezellige plek om heen te gaan, redelijk goedkoop, lekker eten en leuke mensen!
Over Fly & Go Diamant Residence Hotel & Spa:
Prima hotel, eten was niet echt lekker (vaak koud), personeel was zeer onvriendelijk en niet altijd te verstaan, kamer verlengen niet mogelijk, te druk bij het avondeten(mensen zaten op de grond te eten). Veel gezinnen dus bij de animatie is geen plek meer.
- Algemene indruk 7
- Ligging 6
- Service 3
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 3
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 1
Jacobus
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Fijne bestemming, veel jongelui, gezellig.
...........
Over Fly & Go Diamant Residence Hotel & Spa:
Ruimte bij zwembad te klein. Restaurant erg krapjes, wel goed eten, soms dingen op, wegens te druk. Meerdere keren monteur naar WiFi laten kijken, bij de balie zei men dat het te druk was voor de wifi
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 4
Anoniem
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Gastvrij land mooie plekken. Verschil rijk en arm goed te zien dat is jammer.
Over Fly & Go Diamant Residence Hotel & Spa:
Mooie kamers & hotel, schoon. Eten en drinken redelijk.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Geen gastvrij volk, maar dat daargelaten is de bestemming leuk voor jongeren die zich voornamelijk vol laten lopen met drank, maar niet echt voor gezinnen of oudere stellen. Een wandelingetje in de directe omgeving is saai, voornamelijk hotels. Ik adviseer corendon geen zaken te doen met Bulgarije Holiday Airlines: maar 2 uur oor vertrek incheckbalie open in deze tijd!!!!! Een wonder dat we vlucht op heenweg hebben gehaald. Geen online incheckmogelijkheid, dus je moet wel wachten met alle problemen m.b.t. lange wachttijden bij de douane ten spijt. De keuze om bijvoorbeeld uitsluitend handbagage mee te nemen om wel 4 uur voor vertrek bijde douane te kunnen zijn heb je zo dus niet.
Uitstapjes met huurauto,.taxi of bus waren leuk. Dan begeef je je uit de massa en zijn de Bulgaren gemiddeld wel erg vriendelijk en gastvrij. Sunny Beach is wat de betreft geen leuke bestemming
Over Fly & Go Diamant Residence Hotel & Spa:
Wel oké, maar er wordt nauwelijks gehandhaafd op voorschriften. Dus met de zwemkleding aan het restaurant in, terwijl lange broek voorgeschreven is. Bij aankomst vriendelijk personeel, maar je krijgt niet even een uitleg wat er allemaal te doen is en war je dit kunt vinden. Personeel voor 95% erg vriendelijk.
- Algemene indruk 7
- Ligging 2
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 6
- Kamers 7
- Kindvriendelijk 3
- Wifi kwaliteit 6