Fly & Go Blue Bonaire Resort


- Inclusief huurauto
- Trendy accommodatie in boutique stijl
- Dichtbij het strand en Kralendijk
- Comfortabele kamers en appartementen
- Relaxen op z’n best!
Vluchtinformatie Bonaire
Met ingang van 4 september 2017 wordt er 2x per week gevlogen naar deze bestemming. De vluchten worden uitgevoerd door KLM vanaf Schiphol. Het is mogelijk dat er op de heen- en/of terugvlucht een tussenlanding wordt gemaakt op Aruba. U landt op de internationale luchthaven Flamingo Airport, een paar kilometer ten zuiden van de hoofdstad Kralendijk
De vluchtduur naar Bonaire bedraagt ca. 10.00 uur
Reist u met een baby en wordt deze tijdens verblijf op de vakantiebestemming twee jaar, dan beschouwt KLM de baby zowel voor de heen- als terugreis als kind met een eigen stoel. Bij boeking via onze website wordt dit niet correct verwerkt. U dient dan ook rekening te houden met een prijscorrectie. Neemt u voor de juiste prijs contact op met het Contact Center.
Transfertijd vanaf de luchthaven naar:
Kralendijk: ca. 15 min.
De genoemde transfertijd is slechts ter indicatie en kan afwijken door diverse omstandigheden.
De transfer naar je accommodatie is niet inbegrepen, maar optioneel bij te boeken. Klik hier voor meer informatie en de kosten.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Blue Bonaire Resort
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 6
- Wifi kwaliteit 8
- Algemene indruk 7
- Ligging 10
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten -
- Kamers 4
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
- Algemene indruk 3
- Ligging 10
- Service 2
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten -
- Kamers 2
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10