Summer Garden Aparthotel
Logies
-
Aparthotel
- Gelegen in Bitez centrum
- Slechts 100 m van het strand
- Meerdere zwembaden
8,0
Zeer goed
4 beoordelingen
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Summer Garden Aparthotel
Totale score
Gebaseerd op:
4 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Filter ervaringen
Sorteren op
Andras Commandeur
Heiloo, Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Bitez:
Fijne kindvriendelijke plek. Altijd fijn!
We zijn al meerdere keren in Bitez geweest
Over Summer Garden Aparthotel:
Op zich voldoende alleen het geen wat je denkt te boeken (foto's op de corendon site) blijkt in de praktijk niet zo te zijn. We hadden het gevoel wat weggestopt te zijn. Twee kamer appartement is erg klein voor het aantal personen wat er in schijnt te passen.
WiFi is zeer slecht! En omdat Turkije "nog" niet bij de EU is is dit wel echt een aandachtspunt!! Je bent slecht bereikbaar.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 6
- Kamers 4
- Kindvriendelijk 8
- Wifi kwaliteit 2
Linderdina Franken
Eindhoven, Nederland
Met vrienden
,
Over Bitez:
Strand was mooi, 5 min. vanhotel af. Gezellige boulevard. Bitez is klein rustig plaatsje, heerlijk om er heen te gaan voor je rust. Voor grotere winkelcentra 's is Bodrum en Gumbet goed te doen met bus of taxi.
Over Summer Garden Aparthotel:
Summer Garden is mooi hotel. Elke dag schone handdoeken en beddengoed. Mooi zwembad, housekeeping en personeel doen erg hun best. Jammer dat er geen animatie is. 's avonds geen sfeer in de bar of leuke muziek met dans. Dat is zo jammer, de eerste dagen zijn we bij hotel gebleven 's avonds, maar daarna een gezellig barret je op de boulevard opgezocht waar sfeer, muziek en dans was. Hopelijk veranderd het daar in hoogseizoen, dan zouden ze veel gasten bij hotel houden.
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 2
Ilonka Devos
Amstelveen, Nederland
Alleen
,
Over Bitez:
Bitez een leuke bestemming met veel restaurants/bars en winkeltjes aan de uitgestrekte boulevard. Ligging is mooi in een baai met leuke haven. Zwemwater was niet erg helder (verzilt) in vergelijking met Bodrum en andere tijdens een boottocht aangedane stranden. Goede busverbindingen naar b.v. Gumbet en Bodrum.
Over Summer Garden Aparthotel:
Summer Palace een eenvoudig hotel (geen luxe uitstraling) maar prima. Goede schoonmaak, dagelijks schone handdoeken (alleen niet te gebruiken voor het zwembad of strand, dus zelf badlakens meenemen) ontzettend aardig en correct personeel.
Maaltijden prima, keuze genoeg. Rond het zwembad met ligbedden een mooie en goed onderhouden tuin.
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 3
Anoniem
Leiden, Nederland
Met vrienden
,
Over Bitez:
Bestemming was reeds bekend bij mij. Op zich lekker voor een weekje zon en strand.
Over Summer Garden Aparthotel:
Accommodatie was eenvoudig, op zich prima. Echter als je een studio/appartement boekt en daar in ieder geval moet kunnen ontbijten, laat dat wel wat te wensen over. De koelkast werkte erg slecht, op stand 1 bevroor alles. Ook ontbrak de volledige inrichting van de koelkast. De 2pits kookplaat is niet in te stellen. Zodra je de stekker erin doet worden beide platen gloeiend heet. Uit of lager zetten is dus onmogelijk. Daarbij staat de plaat onder de keukenkastjes, niet heel brandveilig dus. De bar bij het zwembad zorgt 's avonds laat wel voor wat overlast in de vorm van herrie.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 7
- Eten -
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5