Fly & Go Sylvia Hotel Apart
Logies
-
Appartement

- Inclusief huurauto
- Lekker kleinschalig
- Je bent zó in Chersonissos!
- Heerlijk zwembad
- Gezellige poolbar
- Nabij het prachtige zandstrand
7,9
Goed
49 beoordelingen
va
453
p.p.
*incl. alle verplichte kosten
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Fly & Go Sylvia Hotel Apart
Totale score
Gebaseerd op:
49 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Jaimy Muller
Nederland
Met vrienden
,
Over Chersonissos:
Bestemming was prima in september/oktober.
Chersonisoss in september is lekker rustig en dus een aanrader voor mensen die een rustige vakantie willen.
Prima vakantie gehad, niet verwacht dat in eind september er nog volop zon is. Kreta is wel anno 2024 duurder geworden. Inflatie is echt hoog, supermarkten duur en de prijzen in de restaurants ook gestegen. Sommige echt heel onredelijk duur. Dus je moet goed zoeken. als je een fly en go besteld dan is ineens de reisleiding afwezig. We zijn ons auto wezen ophalen en de reisleiding heeft helemaal niet echt nuttige informatie aan ons gegeven. Ook geen datum voor een meeting/bespreking van excursies. Dit hebben we uit eigen iniatief, maar opgezocht en contact gezocht.
Over Fly & Go Sylvia Hotel Apart:
Sylvia Hotel is opzich een prima plek om te verblijven. De housekeeping schiet echt bijzonder tekort. Je mag je wc papier niet doortrekken, maar de papier wordt niet dagelijks geleegd dus dit kan behoorlijk gaan stinken. Verder legen ze wel de prullenbak in de woonkamer. Echter vind ik de uitrusting basis, je betaald 10 euro per dag aan airco wat belachelijk is. De prijzen in horeca relatief duur. Voor velen zal bij aankomst veel dingen onduidelijk zijn. De badkamers zijn slecht ontworpen, waardoor na elke douche de hele badkamer overspoeld is met water. Daarbij wordt ook de toilet helemaal zeiknat.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Dick Levendig
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
We werden om 3 uur ‘s nachts helaas in een 4 persoons appartement ondergebracht, waar bijna niets aanwezig was. 2 borden, 2 kopjes, 2 glazen en 2 bestekken was alles. En een kookplaatje. Maar geen pan om daarop te gebruiken, geen waterkoker, koffiezetapparaat, geen pannetjes, 1 tuinstoeltje. En het ergste was dat wij geen oog dicht hebben kunnen doen van een motor die aansloeg. En een enorm hard geluid van geschuif van stoelen op het erboven gelegen terras bij het zwembad.
Na klachten ‘s morgens om 8 uur, kregen we te horen dat alles vol was. Maar nadat we zeiden dat we Corendon gingen bellen, werd er wel actie ondernomen. En konden we om 11 uur een ander appartement krijgen. Wat een wereld van verschil. Mooi terras, alle keukenspullen voor 4 personen, 2 pannen, een koekenpan en waterkoker aanwezig. Ja zo hadden wij onze vakantie voorgesteld. Helaas duurde het nog anderhalve dag voor we de wifi in het appartement konden gebruiken (wel al mogelijk, bij het zwembad)
Over Fly & Go Sylvia Hotel Apart:
Onze buren hadden ook gevraagd voor iets anders en kregen na nog zo’n nacht ook een ander appartement. Er waren 3 van die appartementen. De rest van het complex zag er heel veel beter uit.
We zijn geen klagers. Maar willen toch aan jullie laten weten dat dit echt niet kan. En hopen dat jullie andere gasten voor deze ellende kunnen behoeden. Iedereen wil een ontspannen vakantie. En door hebberigheid van de eigenaren, mensen zo’n appartement aanbieden is schandalig.
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 1
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 6
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 3
Paul Dorrestein
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
De locatie ligt net buiten de grote drukte maar in de buurt van leuke restaurants en een mooi zandstrand zonder kiezels.
Over Fly & Go Sylvia Hotel Apart:
De accomodatie is mooi gelegen in een prachtige tuin. Mooi zwembad met een fijne bar met zeer vriendelijke barman Yanis. Apartement was prima maar met een zeer beperkt ingerichte keuken. Schoonmaak en schone handdoeken 2x per week. Samenvattend een prima accomodatie. We hebben genoten!
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten -
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Floris Koene
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
Wat een heerlijke plek is chersonissos! Al jaren mijn vaste vakantie plek!
Over Fly & Go Sylvia Hotel Apart:
Heerlijk rustig gelegen ,aan de rand van koutoulofari en chersonissos. Weg van alle drukte,en toch met 10 minuten zo in het bruisende avond leven.
Is wat verouderd,maar het functioneert, en dat is het belangrijkste.
- Algemene indruk 9
- Ligging 8
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 4
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Wendy Mijnheer
Nederland
Met vrienden
,
Over Chersonissos:
Prima. Supermarkt is dichtbij en het dorpje in de heuvel is erg leuk.
Over Fly & Go Sylvia Hotel Apart:
Erg slecht. Keuken is zeer incompleet. Prijs voor gebruik airco te hoog. Badkamer staat blank na het douchen.
- Algemene indruk 3
- Ligging 7
- Service 3
- Prijs/kwaliteit 4
- Eten -
- Kamers 4
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 4
Marcel Loomans
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
Relax vakantie. Voor ieder wat wils. Ook vele mogelijkheden
Over Fly & Go Sylvia Hotel Apart:
Prima accommodatie, perfecte ligging en goede service.
- Algemene indruk 8
- Ligging 9
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 6
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Harmen Brunekreef
Nederland
Met vrienden
,
Over Chersonissos:
Mooie bestemming met veel restaurants en winkels. Zeker veel te doen
Over Fly & Go Sylvia Hotel Apart:
Aardig en niet al te duur hotel. Ontbijt is eenvoudig maar voldoende. Ontbijtruimte is wel wat klein. We moesten soms op elkaar wachten. Voor airco moest apart worden betaald (wisten wij niet, dom van ons) algemene indruk dus prima, maar zeker niet top.
- Algemene indruk 7
- Ligging 7
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 7
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 6
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Chersonissos:
Mooie bestemming, alleen als je slecht ter been bent heb je een probleem, dit komt door de heuvels
Over Fly & Go Sylvia Hotel Apart:
Kamers waren niet goed schoon, op 8 dagen zijn de handboeken maar 1 keer verwisseld
- Algemene indruk 6
- Ligging 8
- Service 5
- Prijs/kwaliteit 5
- Eten 5
- Kamers 5
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Anoniem
Nederland
Met vrienden
,
Over Chersonissos:
Er is veel te bezichtigen. Het dorpje in de bergen genaamd ‘Koutouloufari’ is echt een aanrader! Hele leuke plekjes om te eten en het geeft je echt een vakantiegevoel.
Over Fly & Go Sylvia Hotel Apart:
Hotel Sylvia is een fijn en centraal gelegen hotel. Zijn erg vriendelijk. Met de eigenaresse kan je heel leuk kletsen. Spreken goed Engels en het hotel is 3 min lopen naar Starbeach. 10 min lopen naar het centrum. Zeker een aanrader voor jong & oud!
- Algemene indruk 10
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 10
- Kamers 10
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Eric Vanderroest
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Chersonissos:
Het is een leuke erg toeristische locatie waardoor alles wel in de buurt is, genoeg opties voor het strand en activiteiten als excursies en huren van voertuigen. De restaurants zijn erg afgestemd op toeristen, voor meer lokaal eten en ervaring moet je bij andere plekken zijn.
Over Fly & Go Sylvia Hotel Apart:
Het is een goed hotel, de kamers zijn netjes alleen en ruim genoeg voor 4 mensen. De keuken is erg karig ingericht, 4 borden, 4 mokken voor 4 mensen werkt niet handig, dit was ook bij de buren.
Ook de balkon tafel was zo klein dat je maar net 4 borden kan neerzetten, waardoor je er niet makkelijk kan eten. De drank en eten zijn aan de dure kant, de club sandwich was matig en dat is niet logisch met zoveel betere concurrentie is.
Er is wel kans op overlast omdat er genoeg jongeren komen, er was de eerste dag wel een groep Ierse vrouwen die luid op het terras zaten, maar die gingen om 23:00 de stad in. De inrichting van het hotel is ook meer voor gezinnen dan jongeren.
Het zwembad is leuk en ruim genoeg maar verder geen ander vermaak voor kleine kinderen.
Het personeel is vriendelijk en behulpzaam, je kan de auto gratis parkeren.
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 6
- Kamers 8
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 9