Rondreis Avontuurlijk Gambia & Senegal
- 8-daagse groepsrondreis met vliegreis vanaf Amsterdam per Corendon Dutch Airlines
- Verblijf in sfeervolle lodges en hotels op basis van volpension
- Alle transfers en lokale Engelssprekende reisleiding
- Entreegelden voor excursies en safari’s inbegrepen
- Combinatie van cultuur, natuur en wildlife: krokodillen, giraffen, nijlpaarden en meer
- Vertrek op 12 januari en 6 maart 2026
Verken het avontuurlijke West-Afrika tijdens deze prachtige 8-daagse reis. Je bezoekt o.a. de levendige markten van Banjul, de mysterieuze Wassu Stone Circles, het wildrijke Fathala Game Park en het bijzondere Baboon Island. De reis is inclusief vlucht van Amsterdam naar Banjul, verblijf in sfeervolle lodges op basis van volpension, en vervoer per comfortabele bus. Geniet van een unieke mix van cultuur, natuur en wildlife in Gambia en Senegal en sluit je reis ontspannen af aan de Smiling Coast!
Inclusief:
- Vliegreis Amsterdam - Banjul v.v. met Corendon Dutch Airlines
- 1 persoonlijk item (max. 40x30x20 cm, bv. kleine rugzak, handtas)
- Rondreis per comfortabele bus
- 7 overnachtingen in genoemde goede middenklasse hotels
- Verzorging op basis van volpension, met een welkomstdiner op dag 1
- Lokale Engelssprekende reisleiding
- Entreegelden voor excursies en safari’s inbegrepen
- Bijdrage SGR & Calamiteitenfonds
Exclusief:
- Niet genoemde maaltijden en drankjes
- Ruimbagage, klik hier voor meer informatie
- Uitgaven van persoonlijke aard
- Fooien (ter plaatse kan desgewenst een extra blijk van waardering worden gegeven)
- Reis- en annuleringsverzekering
Extra informatie:
- Let op: deze groepsreis is niet geschikt voor mensen die slecht ter been zijn en een normale basisconditie en een goede mobiliteit is noodzakelijk voor deze reis. Tijdens de diverse (stads)wandelingen en het bezoeken van bezienswaardigheden loop je veel en beklim je vaak trappen. Deze rondreis is niet geschikt voor rolstoel- of rollatorgebruikers. Heb jij of een van jouw reisgenoten een beperkte mobiliteit of een minder goede conditie? Neem dan vooraf telefonisch contact met ons op. We adviseren je graag over de meest geschikte reismogelijkheden.
- Minimum leeftijd: vanaf 8 jaar
- Kinderkorting: er is geen kinderkorting
- Minimum deelname: 10 personen. Uiterste termijn van annulering bij onvoldoende deelname is 21 dagen voor vertrek. Vóór dit termijn is het niet mogelijk om het aantal deelnemers van deze reis bekend te maken.
- Maximum deelname: 20 personen
- Grensdocumenten & gezondheid: Je bent te allen tijde zelf verantwoordelijk voor de juiste reisdocumenten. voor Gambia en Senegal heb je geen visum nodig. Reisvaccinaties, waaronder gele koorts, kunnen geadviseerd of verplicht zijn. Voor meer informatie met betrekking tot de grensdocumenten, visumverplichtingen & gezondheidsvoorschriften klik hier of ga naar de website van Nederland Wereldwijd – Gambia en Nederland Wereldwijd – Senegal.
- Programma: we behouden ons het recht voor om de reis in een andere volgorde uit te voeren of om reistechnische redenen de reis aan te passen en (in incidentele gevallen) gebruik te maken van andere, minimaal gelijkwaardige accommodaties en/of andere vervoersmiddelen.
- Allergieën en/of dieetwensen: als je allergieën en/of dieetwensen hebt, willen wij je vragen dit tijdig voor vertrek door te geven. Dit kan door telefonisch contact op te nemen met het Corendon Contact Center via tel. 023 751 06 06.
- Reispapieren: ca. 15 dagen voor vertrek per e-mail
- Deze reis wordt uitgevoerd door Stip Reizen.
Voor deze reis gelden afwijkende annuleringsvoorwaarden:
- Vanaf moment van boeken t/m 45 dagen voor vertrek: 50% van de reissom
- 44 t/m 30 dagen voor vertrek: 75% van de reissom
- 29 t/m 22 dagen voor vertrek: 90% van de reissom
- 21 dagen t/m dag van vertrek: 100% van de reissom
- Indeplaatsstelling: op aanvraag
Extra bestemmingsinformatie
Airport Security Levy (Luchthavenveiligheidsbelasting)
Zowel bij aankomst als bij vertrek betaal je op de luchthaven een veiligheidsbelasting (Airport Security Levy). Het bedrag is $ 20, € 20 of 1400 Gambiaanse Dalasia per persoon. De belasting wordt berekend aan personen vanaf 2 jaar oud. De betaling kan alleen cash, het kan niet met PIN of andere betaalmiddelen, zorg er ook voor dat je het gepaste bedrag bij je hebt. Bij aankomst vind je het loket vóór de douane, bij vertrek vind je het loket vóórdat je de hal betreedt. In beide gevallen moet je aan de douane je betaling kunnen aantonen met een betaalbewijs, bewaar het bonnetje daarom goed!
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Rondreis Avontuurlijk Gambia & Senegal