Side Crown Charm Palace
- 4 à-la-carterestaurants
- Zwembad & Aquapark (4 glijbanen)
- Circa 300 meter van het strand
- wi-fi
- kids
- familie
- all in
- wellness
Ligging: Crown Charm Palace nabij Side
Het Side Crown Charm Palace hotel is gelegen op ca. 7 kilometer van Side. Manavgat ligt op ongeveer 12 kilometer afstand. Op zo’n 300 meter van het hotel vindt u het fijne strand. De luchthaven van Antalya bevindt zich op ca. 65 kilometer afstand van het hotel.
Faciliteiten: Crown Charm Palace
Het 5-sterren Side Crown Charm Palace heeft een totaal van 284 moderne kamers, verspreid gelegen over maximaal 4 verdiepingen. U wordt bij aankomst hartelijk ontvangen bij de receptie met lobby.
Naast een voortreffelijk buffetrestaurant, vindt u ook 4 à-la-carterestaurants, waar u kunt genieten van Turkse, Italiaanse, Aziatische en Middellandse zee specialiteiten (1 x per verblijf met verplichte reservering). Verder vindt u er een poolbar, snackbar, patisserie, Turks café en de lobbybar.Het complex beschikt over een fijn zwembad met apart kinderbad. Voor wat meer actie is er een aquapark met 4 glijbanen.
Voor de kleine gasten is er een kindercinema en kinderanimatie (6 dagen per week in het hoogseizoen). Op aanvraag en tegen betaling is er een babysitservice.
U kunt lekker shoppen in de minimarkt en de juwelier bij het hotel. Ook kunt u gaan voor een geheel nieuw kapsel in de kapsalon. Verder biedt het hotel tegen betaling een wasservice en doktersservice. In de openbare ruimtes van het hotel kunt u tegen betaling gebruikmaken van wifi.
Uw hotelkamer:
De standaardkamers (1-3 personen) zijn luxe en in Art Deco stijl ingericht en zijn ca. 23m2 groot. Deze kamers beschikken over airconditioning, huurkluisje, minibar, satelliet televisie en een telefoon. De badkamers bestaan uit een douche, toilet en föhn. Alle kamers hebben een balkon of terras.
Voor gezinnen zijn er quadkamers (2 volw. + 2 kind.). Dit zijn standaardkamers met bijgeplaatste bedden. Ook zijn er tegen een meerprijs familiekamers boekbaar. Deze kamers bestaan uit 2 ruimtes met een tussendeur en zijn ca. 46m2 groot.
Optimaal vakantie vieren kunt u in een Superior kamer (1-3 personen). Deze kamers zijn nog iets ruimer dan de standaardkamers (34m2) en hebben een badkamer in de stijl van een Turkse hamam.
De voordeelkamers kunnen ten opzichte van de standaardkamers qua ligging en faciliteiten afwijken. Houdt u er rekening mee dat deze kamers in het Side Crown Charm Palace altijd op het dak/de bovenste verdieping gelegen zijn, geen uitzicht hebben en een heel klein (Frans) balkon hebben. De grootte van de voordeelkamers is kleiner dan de standaardkamer, ca. 21m2.
Sport & Ontspanning:
Op gebied van sportactiviteiten en ontspanningsmogelijkheden heeft u keuze te over in Side Crown Charm Palace. U kunt alle overtollige calorieën van al het heerlijke eten weer verbranden in de fitnesszaal. Daarnaast kunt u zich vermaken met volleybal, diverse watersporten, bowling en de gamesroom (diverse tegen betaling).
Liever wat meer ontspannen? Dat kunt u in het Spa & Wellness center waar u o.a. kunt genieten in het Turks bad (tegen betaling).
Het animatieteam verzorgd regelmatig spetterende shows in het amfitheater voor jong en oud.
Verzorging Zomer: Crown Charm Palace
U verblijft in het Side Crown Charm Palace op basis van All Inclusive: ontbijt (07.00-10.00), laat ontbijt (10.00-11.00), lunch (12.00-14.00) en diner (19.00-21.00), alle in buffetvorm. Koffie met koekjes (11.00-18.00), diverse snacks (12.00-15.00) en een middernachtsnack (24.00-01.00). Alle door het hotel geselecteerde lokale alcoholische en non-alcoholische drankjes tussen 10.00 en 24.00 uur. Tegen betaling: verse vruchtensappen, dranken in flessen, importdrankjes, drankjes in de disco, roomservice en drankjes na 24.00 uur.
Verzorging Winter: Crown Charm Palace
U verblijft in Side Crown Charm Palace op basis van All Inclusive: ontbijt (07.00-10.00), laat ontbijt (10.00-11.00), lunch (12.00-14.00) en diner (18.30-20.30), alle in buffetvorm. Koffie, thee en koekjes (10.00-18.00), diverse snacks (12.00-15.00) en middernachtsnack (23.00-01.00). Alle door het hotel geselecteerde lokale (non)alcoholische drankjes tussen 10.00 en 24.00 uur. Tegen betaling: alle drankjes na 24.00 uur, drankjes in flessen, importdrankjes, verse vruchtensappen, drankjes in de disco en roomservice.De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Side Crown Charm Palace
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit -
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit -
- Algemene indruk 8
- Ligging 7
- Service 6
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 8
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit -